Üsküdar Huzurevi

Üsküdar huzurevi, yaşlı bakımında beklentilerin çok daha ötesinde hizmetler sunan, alanında deneyimli hemşire ve doktorların yer aldığı bir yerdir.

Yaşlılarımız, bakıma daha fazla muhtaçtırlar. Çalışan ailelerin ebeveynleri için yeteri kadar zaman ayıramamaları, ya da hayatta kimsesi kalmamış yaşlılarımız, huzur evlerini tercih ederler. Ancak tercih edilen huzur evlerinin hem çalışanları hem de ortamın temizliği son derece önemlidir. Yaşlı insanların bakımı, genç insanlara göre daha yorucu olduğu için özellikle hizmet veren kişilerin sabırlı ve eğitimli olmaları gerekir. Üsküdar huzurevi olarak tüm saydıklarımızdan çok daha fazlasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Üsküdar’da En İyi Huzurevi

Yalnızlıktan sıkılan, bakıma ihtiyaç duyan, hemşire ve doktor gözetiminde yaşam sürmesi gereken yaşlılarımız için huzurevi seçerken, alanında deneyimli kadronun yer aldığı bir yer tercih etmek gerekir. Profesyonel anlamda hizmet veren, yaşlılarla anlaşma noktasında son derece sıcakkanlı personellerin yer aldığı yaşlı bakımevimiz, Üsküdar’da en iyi huzurevi seçenekleri arasında yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetlerimiz ve gösterdiğimiz ihtimam, misafirlerimizin son derece memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Üsküdar Huzurevi Ayrıcalıkları Nelerdir?

Yaşlılarınızı bize emanet ederken içiniz rahat bir şekilde yanlarından ayrılacaksınız. Personellerimiz, yaşlı bakımı konusunda bilgili, konuklarımızın açık alanlara kolay erişim imkanı, gezinmeyi kolaylaştıran alanlarımız ve diğer yönlerimizle bölgenin en çok tercih edilen huzur evlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yaşlı bakımevimiz, son derece modern şekilde tasarlanmış olup yatak sayısı, hizmetler ve diğer ayrıcalıkları ile memnun kalabileceğiniz bir alandır. Yaşlılarınızı güven içinde bize emanet edebileceğiniz yüksek güvenlikli bir huzurevine sahip olmamız, aklınızın geride kalmasını engelleyecektir.

Deneyimli Üsküdar Yaşlı Bakımevi

Personel kadromuz ile beklentilerin çok daha ötesinde hizmet sağlayarak bölgenin en çok tercih edilen yaşlı bakımevi olmayı başaran huzurevimiz, huzurlu ortamı, anlayışlı hemşire, doktor ve diğer personelleri ile yaşlıların bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu da ebeveynlerinizi bize emanet ederken içinizin rahat olmasını sağlayacaktır. Tecrübe ve deneyim noktasında beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz Üsküdar yaşlı bakımevi, ikinci güvenilir adresiniz olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, yerimizi görmek ve yaşlılarınızı teslim etmeniz durumunda alacağınız hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yaşlı Bakımevi Nasıl Olmalıdır?

Bakıma muhtaç, kimsesiz ya da sürekli denetim altında olması gereken yaşlılar için en ideal alanlar, yaşlı bakım evleridir. Ancak haberlerde ve çevremizde karşılaştığımız bazı olaylar, yaşlılarımızı huzurevine emanet etmemizi engelliyor. Bu yüzden yaşlı bakımevi seçerken en iyisi olmasına dikkat edilmesi gerekir. Üsküdar huzurevi, bu anlamda beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılamaktadır. Peki, yaşlı bakımevi nasıl olmalıdır?

  • Personellerin 7/24 hizmet vermesi gerekir.
  • Gece ve gündüz çalışan personellerin ayrı olması gerekir.
  • 24 saat görev yapan bir hemşirenin olması gerekir.
  • Doktor ziyaretlerinin olması gerekir.
  • Tıbbi hizmetlerin eksiksiz verilmesi gerekir.
  • Tekerlekli sandalye ya da yatalak hastalara hizmet verilmesi gerekir.

Üsküdar huzurevi olarak yaşlılara gerekli özeni göstererek ihtiyaçlarından çok daha fazlasını karşılıyoruz. Bu da misafirlerimizin ve misafir sahiplerinin hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlıyor. Alanında deneyimli uzman personellerimiz, sürekli doktor ziyareti, uzun zamanların deneyimine sahip hemşirelerimiz ve genel itibari ile tüm kadromuz, deneyimli olduğu için Üsküdar’da en çok tercih edilen yaşlı bakımevi olarak hizmet veriyoruz.

Arnavutköy Huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Benzer Paylaşımlar

This Post Has One Comment

  1. Biz yönetimi ve çalışanları içtenlikle çalıştıklarını ve verdikleri hizmeti beğeniyoruz kendilerine bu nedenle çok teşekkür ederiz.Kişisel bakım hizmet hijyen güler yüz mükemmel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara