Eyüp Huzurevi

Eyüp Huzurevi ayrıcalıklarını deneyerek sizin için değerli olan yaşlı yakınlarınız için en iyi seçimi yaptığınız fark edin.

İnsan hayatının en zor geçtiği dönem, yaşlılık dönemidir. Hastalıkların baş gösterdiği, hareket kabiliyetinin kısıtlandığı, hastalıklara karşı daha yatkın olunan bu dönemde, aile sıcaklığını aratmayacak, güvenilir bir huzurevi bulmak gerçekten bazen zorlayıcı olabiliyor. Her huzurevinin sunduğu hizmetlerin beklentileri karşılayamaması, fiyat uygunluğunun olmaması ya da bir şeylerin eksik kalması seçim yapmayı güç hale getirir. Eyüp huzurevi, ayrıcalıklı yönleriyle misafirlerini en iyi şekilde memnun etmeyi başarırken yakınlarının da güven içinde kalmalarını sağlamaktadır.

Esenyurt huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Eyüp Huzurevi Ayrıcalıkları

yaşlı bakım dış görünüş

Yaşlı bakımı, çocuk ya da genç bakımından çok daha zordur. İşin içine yatalak hastalık durumu girdiğinde daha da zorlaşmaya başlar. Bu yüzden yaşlılarınız için yeteri kadar zaman ayıramamaktan ya da onların ihtiyacı kadar ilgi gösterememekten yakınıyorsanız, misafirlerimize sunduğumuz Eyüp yaşlı bakımevi ayrıcalıklarını değerlendirmenizi öneririz. Modern tesisi, kullanım alanlarındaki ferahlığı, aktivite ve etkinlik alanları gibi birçok konuda beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayan Eyüp Huzurevi, yaşlı yakınlarınızın huzur bulacakları, aile sıcaklığını aratmayacak bir ortamdır. Peki, biz hangi hizmetleri sunuyoruz?

1- Fizik Tedavi

Fizik tedavi, yaşlı insanların ihtiyaç duyabilecekleri hizmetlerden biridir. Hareket kabiliyetini yitiren ve tedavi görmesi gereken misafirlerimiz için alanında uzman personellerimizle fizik tedavi hizmeti sağlayarak daha kısa sürede toparlanmalarını ve hayata yeniden bağlanmalarını sağlıyoruz.

2- Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetleri, yaşlı bakımevleri için en önemli hizmetlerin başında gelir. Düzenli olarak hemşirelerin bulunduğu ve 7/24 misafirlerine hizmet sunduğu bir ortam, elbette yaşlı yakınlarınız için en iyisi olacaktır. Bu noktada sunduğumuz hizmetlerimizin son derece yüksek kaliteye sahip olduğunu belirtmek istiyoruz.

3- Yaşlı Bakımı

Yaşlı bakımı, zorlu ve sabır gerektiren bir süreçtir. Her insanın karakter yapısının farklı olması, ihtiyacının değişik olması, her anlamda yetecek bir yaşlı bakım hizmeti gerektirir. Eyüp huzurevi olarak bize misafir gelen yaşlılarımızın bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştiren deneyimli ekibimiz ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmenize olanak sağlıyoruz.

4- Kişiye Özel Beslenme Programları

Bazı yaşlılarımız, sıradan yemekleri ya da günlük rutin yemekleri sağlıkları elverişli olmadığı için tüketemezler. Bunlar için doktor ya da diyetisyenlerin belirlediği şekilde beslenme programının uygulanması gerekir. Eyüp yaşlı bakımevi hizmetlerimiz arasında kişiye özel beslenme programları hizmeti de bulunmaktadır. Bu sayede perhiz yapması gereken ya da özel beslenmesi gereken hastalarımızın daha sağlıklı kalmalarını sağlıyoruz.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

5- Alzheimer Bakımı

Yaşlılık dönemlerinde en sık karşılaşılan hastalıkların başında Alzheimer hastalığı gelir. Bu hastalık sürecinin ne kadar devam edeceği bazen belirsizlik kazanabiliyor. Bu yüzden bakımını yapacak kişnin gerçekten sabırlı ve şefkat dolu olması gerekir. Çünkü Alzheimer hastaları, bazen yılgınlığa bile neden olabilmektedir. Eyüp huzurevi, alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip personelleri ile Alzheimer bakımı konusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan adreslerden biridir.

Bakırköy huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Eyüp Yaşlı Bakımevi Merkezi Fiyatları

Misafirlerimize kaliteli hizmet sunarken yakınlarının ekonomik anlamda rahat etmelerini sağlayacak fiyat indirimi politikası ile hareket ediyoruz. Bu sayede hem misafirlerimiz hem de yakınları kendilerini daha rahat hissedebiliyorlar. Eyüp yaşlı bakımevi merkezi fiyatları konusunda en uygun fiyatları bulabileceğiniz kurumumuz, her anlamda beklentilerinize cevap verebilecek, modern tesisi ve güvenilir hizmetleri ile yaşlılarınız için yapacağınız en isabetli seçim olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, huzurevi fiyatları ve diğer detaylara ulaşarak güven içinde yakınlarınızı emanet etmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara