Sarıyer Huzurevi

Ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile misafirlerini en iyi şekilde memnun eden, modern tasarımı ve güvenlik önlemleri ile gözünüzün arkada kalmayacağı Sarıyer huzurevi, yakınlarınız için en iyi seçenek olacaktır.

Belli bir yaştan sonra insanlar bakımlarını ya da kişisel ihtiyaçlarını karşılama noktasında aciz düşebilirler. Yaşın getirisi, hastalıklar ve yalnız kalmışlık, kişilerde sosyal ve psikolojik anlamda rahatsızlıklara neden olduğu gibi sağlık açısından da zorlu dönemlerin başlamasını etkiler. Huzurevleri, yaşamını tek başına idame edemeyen kişiler için en ferah yaşam alanlarıdır. Tabi huzurevi seçimi yaparken beklentileri karşılayabilen, personelleri ile yaşlı bakımı, yatalak hasta bakımı gibi önemli ihtiyaçların karşılanması gerekir. Sarıyer huzurevi tam olarak bu konseptte hizmet veren uzun zamanların deneyimli bir kurumudur.

Kağıthane huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Sarıyer Huzurevi?

bol yeşillik huzurlu ortam

Öncelikle bir yaşlı bakımının genç ya da yetişkin bir bireyin bakımından çok daha zor olduğunu kabul etmek gerekir. Üstüne bir de hastalıklı bir durum söz konusu ise işler daha da zorlaşır. Eğer evde yeteri kadar bakımı yapılmazsa, hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan rahatsızlıklar yaşanmaya başlar. Sarıyer Huzurevi, her anlamda yaşlıların bakımlarını en iyi şekilde üstlenen, profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Fizik tedavi hizmetlerinden Alzheimer bakımına kadar tüm alanlarda deneyimli kadroya sahip olması, tercih etmeniz için önemli etkenlerdir.

Sarıyer Huzurevi Hizmetleri Nelerdir?

Huzurevimiz, yaşlı insanlar için en kurtarıcı yerlerden biridir. Sunduğumuz kaliteli hizmetler, sahip olduğumuz donanım ve diğer özelliklerimiz sayesinde yakınlarınız için hem güvenilir hem de rahat edebilecekleri bir ortama sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

Sağlık Hizmetleri

Yaşlı insanların sağlık konusunda daha hassas oldukları ve hastalıklar karşısında daha zayıf oldukları bir gerçektir. Bu nedenle belirli bir yaştan sonra sağlık hizmeti almaları gerekir. Tabi ki büyük bir şehirde yaşlı yakınlarının yeteri kadar zaman ayırabilmeleri bazen mümkün olmayabiliyor. Sarıyer yaşlı bakımevi, sağlık hizmetleri alanında gösterdiği hassasiyet ile gözünüzün arkada kalmadan sevdiklerinizi emanet etmenizi sağlıyor.

Sosyal ve Kültürel Hizmetler

Yaşlıların daha keyifli zaman geçirmelerini sağlamak, akranları ile deneyimlerini konuşmak ve hayatın her köşesinde yer almak için onlara özel olarak oluşturduğumuz aktivite alanlarımız, geniş ve konforlu yapısı ile rahat etmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sarıyer yaşlı bakım merkezi, alanında deneyimli uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile bölgenin en seçkin adreslerinden biri olarak hizmet vermektedir.

Bakım Hizmetleri

Bakım hizmetleri konusunda da edindiğimiz deneyim ve tecrübe sayesinde misafirlerimizin rahat etmelerini en iyi şekilde sağlamaya Sarıyer Huzurevi ayrıcalıkları ile sunmaya devam ediyoruz. 24 saat personelin bulunduğu, ağız, vücut ve diş temizliğinin düzenli olarak yapıldığı huzurevimiz, yaşlı bakım merkezleri arasında en çok tercih edilen isimlerin başında gelmektedir.

Fatih huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Sarıyer Huzurevi Fiyatı

Tüm bu hizmetleri misafirlerimize sunarken aynı zamanda yakınlarının ekonomik anlamda sıkışmalarını da önlemekteyiz. Sarıyer huzurevi fiyatı alanında en uygun fiyatları sunan kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği kalite standartlarına uygun şekilde hareket etmektedir. Her anlamda güvenebileceğiniz, yakınlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Sarıyer yaşlı bakımevi ile siz de yakınlarınız da rahat edecek.

Hizmet kalitemiz hakkında bilgi almak, sunduğumuz ayrıcalıkları yerinde incelemek ve bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden ulaşarak Sarıyer Huzurevi ayrıcalıklarını yakından tanıyabilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara