Kadıköy Huzurevi

Kadıköy huzurevi, bölgenin en seçkin adreslerinden biri olarak yaşlı bakımında gösterdiği özel hassasiyet ile ön plana çıkmaktadır. Sevdiklerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz adresimiz, özel hizmetleri ile hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenini kazanabilecek nadir yerlerden biridir.

Zorlu bir dönem olarak kabul edilen yaşlılık döneminde, insanların daha fazla ilgiye ihtiyaçları olur. Bu ihtiyacın doğru şekilde karşılanması, onların hayata bağlanmalarını daha sıkı bir hale getirir. Tabi ki büyük şehirlerde yaşamanı zorlukları vardır ve bu zorlukların en büyüklerinden biri de bakıma ihtiyacı olan yaşlı insanlara yeteri kadar zaman ayrılamamasıdır. Kadıköy Huzurevi, bu konuda sunduğu başarılı çalışmaları ile evde yeteri kadar yakınlarına zaman ayıramayanların en büyük yardımcısı olarak kendini gösteriyor.

Üsküdar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Kadıköy Huzurevi Ayrıcalıkları

Hizmet noktasında herhangi bir alanda hizmet almadan önce araştırma yapmak gerekir. Hizmet alınacak yerin güvenliği, güvenirliği, konumu, hizmet kalitesi gibi detaylar göz önünde bulundurularak karar verilmelidir. Huzurevleri, yaşlıların bakım ihtiyaçlarını ve yalnızlıklarını giderdikleri yerler olduğu için bu alanlar arasında seçim yaparken daha bir dikkatli olunması gerekir. Kadıköy huzurevi, bölgenin en seçkin adreslerinden biri olarak uzun zamandır hizmet veren bir kurumdur. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği kurallara uygun şekilde hareket eden kurum, yatalak hasta bakımından sosyal ve kültürel faaliyetlere kadar birçok noktada güvenle tercih edebileceğiniz adreslerden biridir.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimizin daha kaliteli bir hale gelmesi için sürekli olarak yeniliklere giden kurumumuz, bu yönüyle misafirlerini ve misafir yakınlarını memnun etmeyi başarabilmektedir. Kadıköy huzurevi hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

Fizik Tedavi Hizmeti

Fizik tedavi, her dönem gerekli bir hizmet olsa da yaşlılık döneminde daha fazla ihtiyaç duyulan bir hizmet haline gelir. Fiziki aktiviteleri yerine getiremeyecek durumda olan yaşlılarımız içi profesyonel ekibimizle sunduğumuz fizik tedavi hizmeti ile hareket kabiliyetlerini yeniden kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

Sağlık Hizmetleri

Kadıköy yaşlı bakımevi olarak sağlık hizmetleri noktasında da en iyisini sunuyoruz. Hemşire hizmeti ve buna bağlı olarak ilaç hatırlatma ve kullandırma, serum, pansuman işlemleri ve diğer sağlık hizmetleri alanına giren konularda en iyisini sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktayız.

Kişiye Özel Beslenme Programları

Doktor ya da diyetisyen tarafından belirli şekillerde beslenmesi gerektiği bildirilen yaşlılarımız için kişiye özel beslenme programı uygulayan Kadıköy huzurevi, bu hizmeti ile misafirlerinin daha sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunmaktadır. Uzman diyetisyenlerle koordineli bir şekilde çalışan ekibimiz, özel beslenme programına riayet ederek sağlıklı beslenme noktasında misafirlerine destek sağlamaktadır.

Sosyal ve Kültürel Hizmetleri

Yaşlıların daha zinde kalabilmelerini sağlayan en önemli konulardan biri de sosyallikten geçer. Eğer yaşlılar için yeteri kadar zaman geçirebilecekleri ve ruhlarını dinlendirebilecekleri alanlar oluşturulursa, hayata tutunmaları da o kadar yüksek olur. Bu konuda da üzerine düşenin en iyisini yapan Kadıköy Huzurevi, sosyal ve kültürel aktivitelerin yapıldığı alanlar tahsis ederek bakımlarını üstlendiği yaşlıların memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Alzheimer Bakımı

Kadıköy yaşlı bakımevi olarak her alanda olduğu gibi Alzheimer bakımı alanında da gösterdiğimiz özel eğilim sayesinde yaşlıların yaşadıkları sıkıntıları daha hafifleterek hayata daha pozitif bakmalarına yardımcı olmaktadır.

Her anlamda başarılı hizmetlerin sunulduğu Kadıköy huzurevi, fiyatlar noktasında da güvenebileceğiniz bir adrestir. Kadıköy huzurevi fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için önemli olanlar, bizim için misafir konumundadır. Güvenilir bir yer için bizimle iletişime geçin.

Ataşehir huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara