Bahçelievler Huzurevi

Bahçelievler huzurevi olarak misafirlerimizin rahatlığı adına tüm donanımlarımız ve uzman personel kadromuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaşlılık dönemlerinin daha rahat geçmesi ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması için Bahçelievler huzurevi ile iletişime geçebilirsiniz. Misafir ilişkilerinde deneyimli, hastalıklar karşısında sabırlı ve azimli kadromuz, yakınlarınızın bakımını en iyi şekilde üstlenmektedir. Bu da güven içinde yaşlı yakınlarınızı bize emanet etmenizi sağlayacak.

Neden Bahçelievler Huzurevi?

Yaşlı bakımevleri, bakıma muhtaç, hayatta kimsesi kalmayan ya da düzenli olarak bakım yapılması gereken yaşlılar için özel olarak oluşturulmuş alanlardır. Bu alanlarda hijyen başta olmak üzere yaşlı iletişiminde deneyimli, isteklerine cevap verebilen personellerin olması, 7/24 hemşire hizmetinin olması ve düzenli olarak doktor ziyaretinin yapılması önemlidir. Bahçelievler huzurevi, bu anlamda tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan, alanında deneyimli uzman kadroya sahip bir kuruluştur.

Bahçelievler yaşlı bakımevi olarak misafir yakınlarımızı sürekli olarak bilgilendiriyor, 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile kurumumuzu denetliyor ve aynı zamanda yaşlı yakınlarına verdiğimiz özel şifrelerle diledikleri zaman yakınlarını görme imkanı sağlıyoruz.

Bağcılar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bahçelievler’de En İyi Huzurevi

Kısa sürede büyük hızla büyüyen bir sektör haline gelen huzurevleri hakkında internet sitelerinde ya da haber kanallarında duyduğumuz olumsuz hadiseler, Bahçelievler huzurevi olarak bizi ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Çünkü yaşlılık dönemi, insanlar için en zor olan dönemdir ve ciddi anlamda ilgi gerektiren bir dönemdir. Onlara karşı iyilikle muamele etmemek, kesinlikle hayatlarının son demlerinde yaşayacakları en kötü günler olur. Bu bilinç ile hareket eden kurumumuz, Bahçelievler en iyi huzurevi listesine girmeyi başarmanın haklı gururu ile hizmet kalitesini düşürmeden misafirlerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Yakınlarınızı güven içinde emanet edebileceğiniz, tüm ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanacağından emin olabileceğiniz Bahçelievler yaşlı bakımevi ile hem siz rahat edeceksiniz hem de yakınlarınız kendilerini daha iyi hissedecekler. Verdiğimiz hizmetlerimizi kalitesinin her geçen gün arttırılması yönünde yaptığımız çalışmalarımız sayesinde, Bahçelievler’de en çok tercih edilen yaşlı bakımevi olmayı başarıyoruz.

Bahçelievler Yaşlı Bakımevi Hizmetlerimiz

Yaşlı bakımevinde verdiğimiz hizmetler, kalite standartlarına uygun, Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği yönergelere uygun şekilde sunulmaktadır. İşte, huzurevimizden yaşlılarımıza sunduğumuz hizmetlerimiz

Fizik Tedavi Hizmetleri

Yaşlıların genelinde eklem ve kas ağrıları ile fizik tedavi gerektiren diğer bazı rahatsızlıklar görür. Bu anlamda en iyi fizik tedavi hizmetlerini sunan kurumumuz, yaşlılarımızın daha sağlıklı şekilde vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetlerinde deneyimli uzman hemşire kadromuz, misafirlerimizi düzenli olarak kontrol etmektedir. Sürekli almaları gereken ilaçlarını zamanında ve aksatmadan kullanmalarını sağlayan hemşirelerimize ek olarak düzenli olarak yaşlı ziyaretinde bulunan uzman doktorlarımız ile yaşlılarımız daha güven içinde kalabiliyorlar.

Yaşlı Bakım Hizmeti

Yaşın ilerlemesi ile birlikte insanlar daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar. Bahçelievler huzurevi olarak yaşlı bakım hizmetleri noktasında en iyisini sunuyoruz. Personellerimizin yakın ilgi gösterdiği misafirlerimiz, son derece memnun kaldıklarını her fırsatta dile getirmektedir.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Yaşlı bakımevi olarak kişiye özel beslenme programı konusunda da üzerimize düşenin en iyisini yapıyoruz. Çünkü yaşlı insanların beslenmesi genç insanlara göre daha farklıdır ve buna riayet edilmesi elzemdir. Bu konuda güvenerek bize emanet edeceğiniz yaşlı yakınlarınızın doktor ya da diyetisyenlerinin belirlediği şekilde kişiye özel beslenme programı ile destekliyoruz.

Sosyal ve Kültürel Hizmetler

Yaşlılarımız, sadece bakıma muhtaç insanlar olarak bize gelmezler. Aynı zamanda huzurlu bir ortam için de Bahçelievler yaşlı bakımevini tercih ederler. Biz de bu doğrultuda sunduğumuz hizmetlerin memnuniyet verici olmasını sağlamak adına sosyal ve kültürel hizmetlerimizi arttırarak daha güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Avcılar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara