Bakırköy Huzurevi

Bakırköy huzurevi, bakıma ihtiyacı olan yaşlılarımız için en iyi koşulların oluşturulduğu, gerek teknolojik anlamda gerekse de donanım anlamında en iyi şekilde hazırlanmış sıcak bir yuvadır.

Belirli bir yaştan sonra insanlar kendi ihtiyaçlarını tek başlarına karşılayamaz hale gelirler. Büyük şehirlerde yaşayanlar, yaşlı anne babaları ya da yakınları için yeteri kadar zaman ayıramadıkları için çözümü güvenilir bir huzurevi bulmakta buluyoruz. Bakırköy huzurevi, bu anlamda güven veren ve ferah yaşam alanları ile yaşlıların ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan bir adrestir.

Bakırköy Yaşlı Bakımevi

İstanbul’da yaşlı bakımevleri oldukça fazladır. Ancak önemli olan yakınlarınızı emanet ettiğiniz yerin güvenilir ve denetlenen bir yer olmasıdır. Bakırköy yaşlı bakımevi, bölgenin en seçkin adreslerinden biri olup yaşlılara gerekli ihtimamı gösteren bir adrestir. Güven içinde sevdiklerinizi emanet edebileceğiniz kurumumuz, Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nca onaylanmış bir kurum olup tecrübeli personelleri ile hizmet vermektedir. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak ve sevdiklerinizi bize emanet etmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Sınırsız Hizmet Kalitesi: Bakırköy Yaşlı Bakımevi

Hizmet kalitesinde “sınırsızlık” prensibi ile hareket eden kurumumuz, beklediğinizin çok daha ötesinde hizmet anlayışı ile misafirlerine hitap etmektedir. Sürekli hemşire hizmeti, yaşlı bakım hizmeti, Alzheimer bakımı, sosyal ve kültürel etkinlikler, fizik tedavi gibi yaşlıların ihtiyaç duydukları tüm konularda en iyisini sunan kurumumuz, kalite standartlarına uygun şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Neden Bakırköy Huzurevi?

Bakırköy, İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biridir. Konum itibari ile İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olması, iş sahalarının ve iş hayatının yoğun tempolu geçtiği bir alan olmasını etkilemektedir. Haliyle burada yaşayan insanlar, bakıma muhtaç yakınlarını emanet edecekleri güvenilir adresler ararlar. Bakırköy huzurevi, tam da bu konuda beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz, güvenilir ve sürekli olarak denetlenen bir yerdir. Sevdikleriniz huzur içinde zaman geçirirken size kalan onların mutluluğuna ortak olmak olacak.

Avcılar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Bakırköy Huzurevi Hizmetleri

Yaşlı insanların en çok ihtiyaç duydukları konularda üzerine düşenden çok daha fazlasını gerçekleştiren Bakırköy huzurevi olarak öncelikli hedefimiz, misafirlerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktır. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerimiz, misafirlerimizi ve misafir yakınlarımızı son derece memnun etmeye yetmektedir. İşte sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları.

Fizik Tedavi Hizmetleri

Bakırköy yaşlı bakımevi olarak bize misafir gelen yaşlılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda fizik tedavi hizmetlerini deneyimli uzmanlarımızın gözetiminde sunarak ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak tanımaktayız.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetleri, bir huzurevinde olması gereken en önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Bu konuda da sürekli olarak görevli olan hemşirelerimiz ve düzenli hasta ziyaretinde bulunan doktorlarımız, yaşlı sağlık hizmetleri konusunda en iyi sonuçların elde edilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yaşlı Bakımı

Bazı yaşlılar, kendi kişisel ihtiyaçlarını tek başlarına yerine getirme kabiliyetini yitirmeye başlarlar. Bu misafirlerimizle özel olarak ilgilenen ekibimiz, yaşlıların hem bakım hizmetlerinden memnun kalmalarını sağlamakta hem de ihtiyaçlarını tamamen gidermektedir.

Parkinson Bakımı

Belirli yaşlardan itibaren insanlarda görülmeye başlayan Parkinson hastalığı, kişinin hareket kabiliyetini yitirmesine denir. Bu durumda olan yaşlıların özel olarak bakılması gerekmektedir. Tabi bakımını yapacak kişinin bu alanda tecrübeli olması ve en önemlisi de sabırlı ve güler yüzlü olması gerekmektedir. Bakırköy huzurevi olarak güler yüzlü personellerimizle Parkinson bakımını en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Yaşlı insanların yeme-içme konusunda daha dikkatli olmaları gerekir. Tabi bu ihtiyaçlarını kendi başlarına yerine getirmelerini beklemek pek de doğru değildir. Bakırköy yaşlı bakımevi olarak kişiye özel beslenme programı uygulayarak yaşlı misafirlerimizin sağlıklarını koruma altına alıyoruz.

Bakırköy huzurevi, bölgenin en seçkin ve en çok tercih edilen huzurevi olmaya devam etmektedir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara