Gaziosmanpaşa Huzurevi

Gaziosmanpaşa huzurevi hizmetlerimizde yaşlı misafirlerimizin tüm bakım ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayarak beklentilerini karşılama noktasında en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Özellikle hasta yaşlıların daha fazla bakıma ihtiyaçları olur. Hayatlarının bu zorlu dönemlerinde rahata erişmek ve istedikleri özelliklere sahip bir alandan faydalanarak hem sosyal hem de aktiviteler anlamında aktif kalabilecekleri bir yerin seçilmesi önemlidir. Bu yönde en iyi hizmetleri sağlayarak misafirlerimizi memnun etmeye devam ettiğimiz Gaziosmanpaşa Huzurevi olarak gerek ekip noktasında gerekse de donanım anlamında sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olduğumuzu belirtmek isteriz.

Gaziosmanpaşa Yaşlı Bakımı

bekleme alanı huzuevi

Yaşlı bakımı, çocuk ya da genç bakımından daha farklıdır. Bu dönemde olan insanlar, kendi ihtiyaçlarını karşılama konusunda yetersiz kalırlar ve bu da başkalarından destek almalarını gerektirir. Tam da bu noktada yeteri kadar yakınlarına zaman ayıramayanlar, yaşlı bakımevi seçme konusunda titizlik içinde hareket ederek yer seçimi yaparlarsa, beklentilerini elde edebilme noktasında en iyi sonuçlara ulaşabilirler.

Gaziosmanpaşa yaşlı bakımı konusunda bölgenin en çok tercih edilen isimlerinden biri olarak beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Gaziosmanpaşa yaşlı bakımevi merkezimiz, donanımlı, yetişmiş personel kadrosu, sürekli hemşire hizmeti gibi yaşlı bakım merkezlerinde olması gereken hizmetlerden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Eyüp Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Gaziosmanpaşa Alzheimer Bakımı

Yaşlı bakımında ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alan Alzheimer bakımı konusunda da en iyi hizmetleri sağlayan Gaziosmanpaşa huzurevi, Alzheimer konusunda bilgili, bakım noktasında tecrübeli personelleri ile hizmet veren bir kurumdur. Bu da bize misafir gelen yaşlılarımızın en iyi şekilde bakımlarının yapılmasını etkilemektedir.

Gaziosmanpaşa Yaşlı Bakımevi Özellikleri

Misafirlerimize sunduğumuz hizmet kalitesinde, fiyat politikasına kadar her alanda en iyisini sunan kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nca belirlenen kurallar çerçevesinde hareket eden bir  kurumdur. Güvenilir, deneyimli, yaşlı ilişkilerinde tecrübeli bir kadro ile hizmet veren kurumumuz, aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz bir adrestir. Peki, sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz nelerdir?

 • Hasta Bakımı
 • Fizik tedavi hizmetleri
 • Yaşlı bakımı
 • Kişiye özel beslenme programları
 • Parkinson bakımı
 • Alzheimer bakımı
 • Sosyal ve kültürel aktiviteler

Yukarıda saydığımız özellikler, bir huzurevinde olmazsa olmaz özelliklerdir. Ancak bunlar dışında konfor ve sağlıklı yaşam için özel olarak sunulması gereken hizmetlerde var. Bunlara dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Peki, huzurevi seçimi nasıl olmalıdır?

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Huzurevi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yukarıda saydığımız özellikler, bir huzurevinde olmazsa olmaz özelliklerdir. Ancak bunlar dışında konfor ve sağlıklı yaşam için özel olarak sunulması gereken birtakım hizmetlerin daha var olduğunu ve huzurevi seçimi yaparken bunlara dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Peki, huzurevi seçimi nasıl olmalıdır?

 1. Güvenilir bir yer olmalıdır.
 2. Aile sıcaklığında ortama sahip olmalıdır.
 3. Bakım yapan kişilerin profesyonel olmaları gerekir.
 4. 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile izlenebilmelidir.
 5. Ailelere sürekli olarak yaşlı yakınları hakkında bilgi verilmelidir.
 6. Hastane refakatinin olması gerekir.
 7. Hemşire hizmetlerinin aktif olarak devam etmesi gerekir.
 8. Düzenli doktor ziyaretinin olması gerekir.
 9. Sosyal ve kültürel aktivite alanlarının olması gerekir.
 10. Hasta bakımı, Parkinson bakımı gibi özel bakım hizmetlerinin olması gerekir.

Bunlarlar birlikte; 7/24 telefon ile hasta hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Son olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yukarıda saydığımız tüm özellikleri bir arada sunan ve bu sayede misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başaran Gaziosmanpaşa huzurevi, beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir kurumdur. Gaziosmanpaşa yaşlı bakımevi fiyatları ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Öncelikle Gaziosmanpaşa[GOP]  Gaziosmanpaşa Belediyesi Web Sitesi | Hasta Ve Yaşlı Hizmetleri sitesine bir bakınız.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara