Arnavutköy Huzurevi

Arnavutköy huzurevi olarak yaşlı bakımında olması gereken tüm donanımlara sahip bir kurum olarak siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaşlı bakımevleri, günümüzün en büyük ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bakıma muhtaç, kimsesi olmayan ya da sürekli olarak kontrol altında tutulması gereken yaşlılar için en ideal yerler, bakımevleridir. İstanbul’da yaşlı bakımevi sayısı oldukça fazladır. Ancak seçim yaparken hem personelleri açısından deneyimli hem de hizmetleri açısından kaliteli bir huzurevi tercih etmeniz gerekir. Arnavutköy huzurevi, sizlere en iyi hizmetleri sağlayan bir adres olarak yılların deneyim ve birikimine sahip bir adrestir.

Arnavutköy Yaşlı Bakımevi

Her şeyden önce yaşlılara karşı sevecen ve sempatik davranarak ihtiyaçlarını gün içinde ve gece saatlerinde temin eden bir ekibe sahip olan Arnavutköy yaşlı bakımevi, hem fiyat açısından hem de kaliteli hizmet sunma açısından bölgenin en iyi adreslinden biridir. Fiziki konum açısından, yaşlıların ihtiyaçlarını kolaylıkla temin edebilecekleri bir lokasyon üzerinde olmamız, yaşlıların zamanlarını değerlendirmek ve dışarıdaki ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir nokta olmasını etkilemektedir.

Yüksek Kapasiteli Huzurevi

Huzurevi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli ayrıntı ise yatak kapasitesinin yeterli olmasıdır. Bu noktada da Arnavutköy huzurevi, beklediğinizden daha yüksek yatak kapasitesine sahip bir merkezdir. Yaşlı bakımevi olarak hizmet verdiğimiz kurumumuz, hem geniş kapasiteli yataklara hem de alanında deneyimli personellere sahiptir. Yaşlı bakımında ihtiyaç duyulan tüm ihtiyaçları en deneyimli şekilde sunarak memnun edici sonuçlar sunan kurumumuz, Arnavutköy huzurevi seçenekleri arasında en çok tercih edilen adreslerin başında gelmektedir.

Arnavutköy Huzurevi İletişim Kolaylığı

Bir huzurevinin en olmazsa olmaz özelliklerinden biri de yaşlı yakınlarının günün 24 saati, huzurevi ile iletişime geçerek yakınları hakkında bilgi edinebilmeleridir. Bu anlamda üzerine düşenden çok daha fazlasını yapan Arnavutköy huzurevi iletişim bilgilerinden günün istediğiniz saatinde arayarak misafirlerimiz hakkında bilgi alabilir, özel ihtiyaçlarının temin edilmesi noktasında gerekli desteği sağlayabilirsiniz.

7/24 Kamera Sistemi ile Takip

Arnavutköy huzurevi olarak yaşlı yakınlarının güvenini kazanmak ve içlerinin rahat olmasını sağlamak amacıyla 7/24 kapalı kamera sistemi ile yaşlı misafirlerimizi gözetim altında tutuyoruz. Aynı zamanda yaşlı yakınlarına verdiğimiz özel şifrelerle, huzurevini diledikleri zaman izleme şansını da veriyoruz. Bu özellik, Arnavutköy huzurevi olarak en çok tercih edilmemizi sağlayan etkenlerin başında yer almaktadır.

Arnavutköy Huzurevi Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, sadece yaşlı bakımevi olmanın çok daha ötesinde, ihtiyaçlar doğrultusunda temin edilmektedir. Kurumumuz, aşağıdaki konularda uzman personelleri ile yaşlı bakımevi olarak en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

1- Fizik Tedavi Hizmeti

Arnavutköy yaşlı bakımevi, yaşlı misafirlerinin ihtiyaç duydukları fizik tedavi hizmetini sağlayarak misafirlerinin hayata daha sıkı şekilde sarılmalarını kolaylaştırmaktadır.

2- Sağlık Hizmetleri

Huzur evlerinde olması gereken en büyük özelliklerden biri sağlık hizmetlerinin olmasıdır. Arnavutköy yaşlı bakımevi olarak misafirlerimizin sağlık noktasında ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri, belli aralıklarla gelen uzman doktorlarımız ve bünyemizdeki hemşirelerimizle temin etmekteyiz. Bu da daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmelerini sağlamaktadır.

3- Yaşlı Bakımı

Yaşlı bakımı, huzur evlerinde olması gereken en büyük özelliklerin başında gelir. Bu anlamda da en iyi hizmetleri misafirlerimize sunarak memnun kalmaları için en iyisini yapıyoruz. Arnavutköy yaşlı bakımevi ile bize emanet ettiğiniz yakınlarınızın tüm bakımlarını en iyi şekilde yaparak sizlerin ve misafirlerimizin memnun kalmalarını sağlıyoruz.

4- Kişiye Özel Beslenme Programları

Hizmetlerimizde en iyisinin oluşması için Aile ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı’nın “Engelli ve Yaşlı Bakım Hizmetlerinde Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine İlişkin Yönergeleri”ne uygun şekilde hareket ediyoruz. Bu kapsamda kişiye özel beslenme programları ile yaşlılarımızı destekleyerek, gerekli hassasiyeti gösteriyoruz.

5- Alzheimer Bakımı

Alzheimer tanısı konulmuş yaşlı misafirlerimize karşı gösterdiğimiz özel hassasiyet ile onların yeniden hayata bağlanmaları konusunda gerekli desteği sağlayan Arnavutköy huzurevi personelleri, bakım merkezimizde hasta yaşlılarımızın kolay gezinmeleri için gerekli hizmeti sunmakta olup yaşlı bakımevimiz, buna uygun olarak tasarlandığı için yaşlılarımız daha da rahat etmektedir.

Hizmetlerimizin kalitesini değerlendirmek ve güven içinde yaşlı yakınlarınızı bize emanet etmek için iletişim bilgilerinden Arnavutköy huzurevi ile iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Huzurevi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara