Ataşehir Huzurevi

Anadolu yakasının en yaşanılır yerlerinden Ataşehir’de hizmet veren Ataşehir huzurevi ayrıcalıklarını deneyerek yakınlarınız için en iyi seçimi yapmada başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Günümüz şartlarında insanların daha erken yaşlandıkları bir gerçektir. Hava kirliliği, dış etkenler, teknolojinin zararları, gıda tüketiminde elden kaçırılan güven ve daha birçok etken, insanların daha erken sürede yaşlanmalarına ve bakıma daha fazla ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır. Ataşehir huzurevi olarak yalnız başına ihtiyaçlarını karşılayamayan insanlara, yatalak hastalara, yalnızlıktan sıkılan insanlara hizmet vererek huzuru yerinde sunuyoruz. Yaşlı bakımevi merkezimiz, beklentilerin ötesinde donanımı ve özellikleri ile kendinden söz ettiren, Anadolu yakası huzurevleri arasında en çok tercih edilen adreslerin başında gelmektedir.

Üsküdar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Ataşehir’de En İyi Huzurevi

hayat huzurevi

Yakınlarınız için güvenilir ve rahat edebilecekleri bir yer arayışına girerken elbette hem fiziki olarak hem de donanım noktasında en iyi yerin olmasını istersiniz. Huzurevleri, genel olarak iyi yönde hizmet veren kurumlardır ancak her huzurevinin sağlayacağı hizmet, personellerinin yaklaşımı, huzurevi fiyatları aynı olmaz. Bu nedenle en iyi huzurevi seçenekleri arasından birini tercih etmeniz önemlidir. Ataşehir’de en iyi huzurevi seçenekleri arasında yer alan kurumumuz, tüm yönleriyle beklediğinizden çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz, güvenilir ve tercih edilen bir adres olarak dün olduğu gibi bugün de hizmetinizdedir.

Ataşehir Yaşlı Bakımevi Ayrıcalıkları

Yaşlılar, gençlere göre daha az enerjik olurlar ama bu onların yalnız kalmaları gerektiğini göstermez. Sosyal ve kültürel alanda onlara sunulacak imkanlar, yaşama daha enerjik ve pozitif yaklaşmalarını etkileyecektir. Ataşehir yaşlı bakımevi olarak bu konuda da üzerimize düşenin en iyisini yaparak misafirlerimizin kendilerini yalnız hissetmelerini engelleyecek ayrıcalıklar sunuyoruz. Bu da kurumumuzun çevrede en çok tercih edilen kurumlar arasına girmesini etkilemektedir.

Ataşehir Huzurevi Hizmetleri

Huzurevi seçerken hizmetlerin kapsamlı olduğu, güvenilir ve güvenlik noktasında tüm eksikliklerin giderildiği bir yer olmasına özen göstermek gerekir. Özellikle bazı yaşlılarda Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığının bulunması, daha fazla güvende kalmalarını gerektirir. Bu yüzden hizmet kalitesi ile birlikte huzurevinin güvenliğinin ne derece sağlıklı olduğunu da iyi araştırmak gerekir. Tüm bunlardan çok daha fazlasına sahip olan Ataşehir huzurevi, sunduğu hizmet kalitesi ile sizleri memnun edebilecek düzeyde bir yerdir. Peki, hizmetlerimiz nelerdir?

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Fizik Tedavi Hizmetleri

Bazı yaşlılar fizik tedavi hizmetlerine sürekli ihtiyaç duyarlar. Yaşın verdiği sıkıntılar, çevre şartları ve diğer etkenler fiziki olarak rahat etmelerini engellediği için fizik tedavi hizmetine ihtiyaçları olur. Ataşehir huzurevi olarak fizik tedavi hizmetleri noktasında beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyoruz.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetleri de yaşlı bakımevlerinde mutlaka olması gereken özel hizmetlerden biridir. Kurumumuz, sürekli hemşireleri ile bakım gerektiren yaşlıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. İlaç verme, pansuman yapma gibi işlemlerde başarılı olan ekibimiz ile misafirlerimizin en iyi şekilde konfor ile yaşama devam etmelerini sağlıyoruz.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

Misafirlerimizin sağlık ve güvenlik konusuna önem verdiğimiz gibi sosyal hayatlarının aktif olmasına da özen gösteriyoruz. Bu bağlamda oluşturduğumuz özel alanlarımız, misafirlerimizin rahat ve konforuna dair en iyi şekilde tasarlanmıştır. Misafirlerimiz, arkadaşlarıyla zaman geçirebilir, TV izleme odasında istedikleri saatlerde televizyon izleyebilir ve diğer sosyal ve kültürel etkinlik alanlarımızdan diledikleri gibi yararlanabilirler.

Ataşehir Huzurevi Fiyatları

Her noktada olduğu gibi fiyatlar konusunda da bölgenin en iyi fiyatlarını sunan Ataşehir huzurevi, maddi ve manevi anlamda rahat edebileceğiniz bir adrestir. Çağrı merkezi iletişim numaramızdan kurumumuza ulaşarak Ataşehir huzurevi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alarak yakınlarınızı güven içinde bize emanet edebilirsiniz.

Adalar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara