Şile Huzurevi

Şile huzurevi, alanında deneyimli uzman personelleri ile yaşlı bakımında beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir kurum olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Huzurevleri, insanların özellikle yaşlılık döneminde daha rahat bir yaşam sürdürmek, kültürel faaliyetlerde bulunmak ve bunlara ek olarak alacakları sağlık hizmetleri, fizik tedavi hizmetleri gibi hizmetlerden yararlanarak daha pozitif bir yaşam enerjisi kazanmak için seçtikleri kurumlardır. Kurum seçiminde isabetli bir seçim yapıldığında, hayatın geri kalanının çok daha güzel bir şekilde seyredeceğini söylemek gerekir. Şile huzurevi, bu anlamda beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz, ayrıcalıklı hizmet seçeneklerinden yararlanabileceğiniz bir kurumdur.

Sultanbeyli huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Şile Huzurevi?

bol yeşillik huzurlu ortam

Her huzurevinin misafirlerine sunduğu hizmetler farklıdır. Bazı kurumlar sadece sağlık ve diğer bakım hizmetlerini sunarken bazı kurumlar ise daha fazla özel hizmet sağlayarak her anlamda misafirlerinin rahat etmelerini sağlarlar. Genel olarak huzurevi seçimi yapılırken, sadece bakım hizmetlerinin olduğu yerler değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerin düzenlendiği ve buna uygun ortamların bulunduğu yerler daha fazla tercih edilir. Şile huzurevi olarak misafirlerimizin konfor, sağlık ve güvenliğini en iyi şekilde tesis ederek, misafirlikleri süresince rahat etmelerini sağlıyoruz. Birçok yönden bölgenin en iyi yaşlı bakımevi seçenekleri arasında yer alan Şile yaşlı bakımevi ile aradığınızı en doğru şekilde bulacaksınız.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kaliteli hizmetlerin sunulması ve memnuniyet verici zamanların yaşanması adına gerekli olan altyapıyı sağlayan Şile Huzurevi ile aradığınız gibi bir kurumu çok daha kolay bir şekilde bulacaksınız. Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerin daha kaliteli ve kalıcı olması için tüm çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İşte hizmetlerimizden bazıları…

Sağlık Bakımı

Şile yaşlı bakımevi olarak sağlık bakımı noktasında hassas davranarak misafirlerimizin herhangi bir şikayette bulunmamalarına özen gösteriyoruz. Sürekli hemşire hizmeti, doktor ziyareti, alanında başarılı bakıcılarımızla sağlık bakımı konusunda beklenenden çok daha fazlasını sunuyoruz.

Fizik Tedavi Hizmetleri

Fizik tedavi, özellikle bazı yaşlılarda önemlidir. Hareket kabiliyetini yitiren ya da fizik tedavi ihtiyacı duyan yaşlılar için özel olarak oluşturduğumuz fizik tedavi alanlarımızda, uzman fizyoterapistler eşliğinde tedavi hizmeti sağlıyoruz. Bu sayede bizimle kaldıkları sürece her anlamda rahat ederken fizik tedavilerini de görerek hayata daha pozitif bakabiliyorlar.

Kişiye Özel Beslenme Programları

Uzman diyetisyenlerimizin düzenli olarak ziyaret ettikleri kurumumuzda, özel beslenmesi gereken misafirlerimiz için düzenlenen programlara riayet eden ekibimizle sağlıklı beslenmelerini sağlıyoruz. Yaşlılarda mide hassasiyeti ve beslenmeye bağlı gelişen hastalıklar daha sık görüldüğü için bu konuda da desteklerimizi sağlamaktayız.

Alzheimer Bakımı

Alzheimer bakımı da yaşlı bakımevlerinde olması gereken önemli bir hizmettir. Fakat bu durumda bakım yapan kişinin sabırlı, işin ehli olması son derece önemlidir. Yaşlılar, Alzheimer ile karşı karşıya kaldıklarında kendilerine daha hassas davranılmasını beklerler. Bu da profesyonellik gerektiren bir durumdur. Şile huzurevi olarak bu konuda da misafirlerimizin memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Parkinson Bakımı

Parkinson bakımı da en az Alzheimer bakımı kadar hassas bir bakım gerektiren konudur. Bu konuda da alanında uzman olan personellerimiz, hareket kabiliyetini yitirmiş misafirlerimizin bakımlarını en iyi şekilde yaparak sağlıklı yaşamalarına destek sağlamaktadır.

Şile Huzurevi Fiyatları

Tüm hizmetlerimizin kaliteli olmasına dikkat ederek hareket ettiğimiz kurumumuzda, fiyatlar konusunda da esnek davranarak hareket ediyoruz. Şile huzurevi ayrıcalıklarını en uygun Şile huzurevi fiyatları sunan kurumumuzdan alabilirsiniz. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alarak yakınlarınız için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Pendik huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara