Başakşehir Huzurevi

Başakşehir huzurevi hizmetlerimizin kaliteli ayrıcalıklarından yararlanarak değerli yakınlarınızın güvenilir ve emin ellerde kalmalarını sağlayabilirsiniz.

İnsan yaşamının en zor dönemi yaşlılık dönemidir. Bu dönemde insanlar daha fazla hassas olurlar, daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar. İşte tam da bu noktada özel olarak kurulan Başakşehir huzurevi, yaşlıların ihtiyaç duyabilecekleri tüm konularda profesyonel hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktadır.

Neden Başakşehir Huzurevi?

Bir huzurevinde olması gereken tüm donanım ve özelliklere sahip olan kurumumuz, beklentilerin ötesinde sunduğu hizmetleri ile yakınlarınızı emanet edebileceğiniz yerlerden biridir. Kurumumuz, bize gelen misafirlerine en iyi şekilde davranarak ihtiyaçlarının karşılanması konusunda üstüne düşenin en iyisini sunmaktadır.

Uzman hekim kontrolü ve takibi, nöroloji ve dahiliye uzmanı, 24 saat hemşire, sosyal hizmet uzmanı gibi yaşlıların sürekli ihtiyaç duyabilecekleri alanlarda aktif olarak hizmet veren Başakşehir yaşlı bakımevi, güvenilir personelleri ile yaşlıların tüm bakım ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan bir kurumdur. Personellerimizin güler yüzlü yaklaşımları sayesinde misafirlerimiz hiçbir şekilde rahatsızlık duymazken, yakınları bize emanet ettikleri için memnun kalmaktadır.

Bakırköy Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Başakşehir Yaşlı Bakım Evi Hizmetleri Nelerdir?

Yaşlı bakımevi seçiminde son derece dikkatli olunması gerekir. İnsan hayatının en zor dönemi olması, bakıma daha fazla muhtaç olunan bir dönem olması ve en önemlisi de güvenliklerinin sağlanması için yaşlı bakımevi seçerken dikkatli davranmak gerekir. Bu konuda beklentilerin çok daha ötesinde ayrıcalıkları ile hizmet sunan Başakşehir yaşlı bakımevi, sunduğu hizmetleri ile misafirlerini memnun etmeyi başarmaktadır. İşte hizmetlerimizden bazıları…

 • Hastanın düzenli kontrolü
 • Akut ve kronik hastalıkların takibi ve bakımı
 • Sağlıkla ilgili her türlü bilgilendirme ve yönlendirme
 • İlaç uygulamaları
 • Enjeksiyon
 • Serum
 • Sonda ve katater uygulamaları
 • Kan alma
 • Pansuman ve yara bakımı

Yukarıda saydıklarımızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz Başakşehir huzurevi, yaşlı bakımından deneyimli uzman ekibi ile her an yanınızdadır.

Yaşlı Bakımevi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşlılık dönemi, en zor geçen ve bakıma bir bebekten daha fazla ihtiyaç duyulan dönemdir. Bu dönemde insanların hem hassas hem de kırılgan olmaları, şefkatle yaklaşmayı, bakımlarını doğru ve düzenli yapmayı gerektiriyor. Yaşlı bakımevi seçerken bu yüzden son derece dikkatli olunması gerekir. Peki, seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?

 • Güvenilir bir huzurevi olmasına dikkat edilmelidir,
 • Yaşlı yakınlarının sürekli misafirlerle ilgili olarak bilgilendirilmeleri gerekmektedir.
 • İlaç uygulamalarının düzeli olarak yapılması gerekmektedir.
 • Yaşlı bakımı yapacak kişinin bakım konusunda deneyimli olması gerekmektedir.
 • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na uygun hizmet vermesi gerekmektedir.

Başakşehir huzurevi, tüm bunları karşılayan, güvenilir ve bölgenin en seçkin adreslerinden biri olarak hizmetlerini aksatmadan devam eden özel bir kurumdur. Yaşlı yakınlarınızı güven içinde teslim edebileceğiniz kurumumuz, sürekli olarak yakınlarınız hakkında sizleri bilgilendirir, özel beslenme programları uygulayarak sağlıklı yaşamalarına katkıda bulunur.

Bahçelievler Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Başakşehir’de En İyi Huzurevi

İstanbul’un modern ve gelişmeye devam eden ilçelerinin başında gelen Başakşehir’de huzurevi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kurumumuz, bölgenin en seçkin adreslerinden biri olup beklentilerin çok daha ötesinde hizmet anlayışı ile kendinden söz ettiren bir isimdir. Yaşlı bakımı konusunda deneyimli, yılların birikim ve tecrübesine sahip olan kurumumuz, her türlü yaşlı bakımı konusunda hizmetlerini aksatmadan sürdürmeye devam etmektedir. Bu da Başakşehir huzurevi arayışlarında kurumumuzun üst sıralarda, en çok tercih edilen adres olmasını etkilemektedir.

Çağrı merkezi iletişim numaramızdan kurumumuza ulaşarak hizmetlerimiz ve huzurevimiz hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, güvenli bir şekilde yakınlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Sizin için en iyisi, yaşlılar için en güvenilir hizmetleri sunuyoruz.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara