Kartal Huzurevi

Kartal huzurevi, alanında deneyimli uzman personelleri ile yaşlı bakımında beklentilerinizin çok daha üzerinde hizmet ayrıcalıkları sunan bir kurumdur. Güven içinde yakınlarınızı emanet edebileceğiniz kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği kanunlara göre, kalite standartlarını göz önünde bulunduran bir kuruluştur.

Kartal’da En İyi Huzurevi

yaşam merkezi istanbul

Yaşlı bakımı, ciddi anlamda deneyim ve beceri gerektiren bir iştir. Bununla birlikte onlara karşı sabırlı olunması, isteklerinin yerine getirilmesi ve ihtiyaçları olan özel bakım konularında direkt olarak hizmet verilmesi gerekir. Elbette her evlat, anne-babasına karşı sorumluluklarını kendisi yerine getirmek ister. Fakat İstanbul gibi büyük şehirlerde çalışma hayatının yoğun bir tempoda geçmesi, bunu engellemektedir. Buna alternatif olarak geliştirilen Kartal Huzurevi, yaşlı bakımında deneyimli uzman personelleri ile aile sıcaklığını aratmayan adresinde hizmet vermektedir.

Kadıköy Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Kartal Huzurevi Hizmetleri

Yaşlılarımız için en iyisi olabilecek şekilde hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Huzurevimiz, güvenlik noktasında herhangi bir eksikliği bulunmayan, güvenilir personelleri ile yakınlarınızın bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabileceğiniz adreslerden biridir. Aynı zamanda Kartal huzurevi fiyatları konusunda da bölgenin en uygun fiyatlarını bulabileceğiniz adresimiz, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

24 Saat Profesyonel Bakım Personeli

Profesyonel kadromuz ile yaşlı bakımında beklentilerin çok daha ötesinde hizmet anlayışı ile hareket eden Kartal huzurevi, yaşlı bakımında en iyi sonuçların elde edilmesi için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Diyetisyen ve Doktor Hizmeti

Bazı yaşlıların, özel olarak beslenmeleri gerekir. Bunun için düzenli olarak Kartal Huzurevi’ne gelen uzman diyetisyenler, belirlenen programları personellerimize bildirerek beslenmede özel programların yürütülmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak doktorlarımız da düzenli olarak yaşlı ziyareti yaparak gerekli muayeneleri yaparak tedavide dikkat edilmesi gerekenleri, kurumumuzun hemşirelerine bildirmektedir.

Ağız, Diş ve Vücut Temizliği

Kendi başına kişisel ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olan yaşlı misafirlerimiz için özel olarak sunduğumuz ağız, diş ve vücut temizliği hizmetleri ile yaşamlarını daha kaliteli şekilde sürdürmelerine yardımcı olmaktayız. Kartal yaşlı bakımevi, alanında uzman personelleri ile sizi ve yakınlarınızı memnu etmek adına çalışmalarını başarı ile sürdürmeye devam ediyor.

Saç, Tırnak Bakımı ve Kuaför Hizmetleri

Misafirlerimizin rahatı ve konforu adına olması gereken her şeyi bir arada sunan Kartal Huzurevi olarak sunduğumuz hizmetlerimizin arasına saç, tırnak bakımı ve kuaför hizmetlerini de ekliyoruz. Aile sıcaklığını aratmayan ortamımızda huzur dolu zamanlar geçireceksiniz.

Nemlendirici Solüsyon Uygulamaları

Yaşlıların hücreleri, gençler kadar aktif değildir ve bu da ciltlerinde çeşitli bazı problemlerin meydana gelmesine neden olur. Kartal yaşlı bakımevi olarak bu konuda da aldığımız önlemlerimiz sayesinde yaşlılarımızın cilt sağlığını koruyoruz. Hizmetlerimiz arasında nemlendirici solüsyon uygulamaları da yer almaktadır. Bu da fiziki olarak kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Kartal Huzurevi Fiyatları

Ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu merkezimizde, en uygun fiyatların oluşması için de piyasa araştırması yaparak misafirlerimizin ekonomik anlamda da rahat etmelerini sağlıyoruz. Kartal huzurevi fiyatları araştırması yaptığınızda da göreceğiniz üzere en uygun fiyatlar, yılların birikim ve deneyimine sahip olan kurumumuz tarafından sağlanmaktadır.

Yaşlı bakımevi merkezi fiyatları alanında en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet veren kurumumuz, kaliteli hizmetlerine sürekli yenilerini de ekleyerek daha fazlasını sunma gayreti ile hareket etmektedir. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Adalar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara