Sultanbeyli Huzurevi

Sultanbeyli huzurevi, yaşlı bakımında deneyimli uzman kadrosu ile hizmet veren, sağlık bakımı, yatalak hasta bakımı, fizik tedavi hizmetleri gibi sağlık noktasında destek olacak hizmetlerle kendinden söz ettiren en iyi huzurevleri arasında yer almaktadır.

Yaşlı insanların bakımları, hem sabır hem de deneyim isteyen bir iştir. Özellikle de bir hastalığı olan yaşlıların bakımı çok daha zor olur. Yeteri kadar zaman ayırabilmek, olması gerektiği gibi ilgilenmek ve doğru şekilde bakımlarını yapmak için deneyimli olmak gerekir. Günümüz şartlarında İstanbul gibi yerlerde yaşlılara evde bakım yapmak için yeterli zaman bulmak bir hayli zordur. Bu noktada devreye giren Sultanbeyli huzurevi gibi yaşlı bakımevi merkezleri, ailelerin yüklerini hafifleten hizmetleri ile en büyük destekçi konumundaki kurumlar olarak ön plana çıkarlar.

Sancaktepe huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Sultanbeyli Huzurevi?

bekleme alanı huzuevi

Huzurevi seçiminde bulunurken en iyi hizmetleri sağlayan bir kurumdan yararlanmak gerekir. Yaşlı bakımında deneyimli kadronun bulunduğu, hizmet noktasında beklentileri karşılayan bir kurum bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekir. Sultanbeyli huzurevi, sağladığı hizmetleriyle misafirlerini memnun etmeyi başaran bir kurumdur. Yatalak hasta bakımı, sağlık hizmetleri ve daha aklınıza gelebilecek tüm hizmetler noktasında en iyi sonuçların elde edilebileceği bir kurumdur. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği şekilde hizmet veren Sultanbeyli yaşlı bakımevi ile hem siz hem de yakınlarınız güvende kalacak.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Misafirlerimize en iyi şekilde yardımcı olmak ve ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan Sultanbeyli huzurevi, beklentilerinizi elde etmek adına tercih edebileceğiniz en iyi kurumların başında gelmektedir. Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

Fizik Tedavi Hizmetleri

Fizik tedavi alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Sultanbeyli huzurevi, beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayabileceğiniz kurumlardan biridir.

Sağlık Bakımı

Sağlık bakımı konusunda uzman hemşirelerimizin 7/24 hizmet verdikleri Sultanbeyli yaşlı bakımevinde, genel sağlık bakımı, pansuman, iğne, serum takımı gibi hizmetler verilmektedir. Misafirlerimiz, bizde kaldıkları süre boyunca tüm sağlık kontrollerini düzenli olarak yaptırabildikleri için daha sağlıklı zaman geçirmektedir.

Alzheimer Bakımı

Alzheimer hastalığı, yaşlılarda en zor sürecin yaşanmasına neden olan hastalıklardan biridir. Özel bir ilgi gerektiren, sabırlı olmayı gerektiren bir süreç olduğu için bakımı yapacak kişinin alanında uzman olması gerekir. Sultanbeyli huzurevi olarak Alzheimer bakımı konusunda deneyimli olan ekibimiz, misafirlerine karşı en iyi hizmetleri sunarak kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

Parkinson Bakımı

Yaşlı insanlarda Parkinson, sık görülen bir hastalıktır. Hareket kabiliyetini yitirme olarak da tanımlanan bu hastalık, yaşlılık döneminde en zor süreçtir. İlgilenecek kişinin gerçekten bu alanda bilgili olması ve davranış biçimlerini kontrol edebilmesi önemlidir. Sultanbeyli huzurevi, Parkinson bakımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren ayrıcalıklı bir kuruluştur.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Sağlık bakımı, fizik tedavi ve diğer genel sağlık bakımları,  huzurevlerinde verilmesi gereken önemli hizmetlerdir. Ancak bundan da önemli olan yaşlı bakımevlerinde kalanların kendilerini rahat hissetmeleridir. Bunun için de seçilen kurumda sosyal ve kültürel etkinliklerin olması gerekir. Sultanbeyli huzurevi, bu alanda verdiği hizmetleri ile misafirlerinin hayata daha enerjik ve pozitif yaklaşmalarını sağlayan bir kurumdur.

Sultanbeyli Huzurevi Fiyatları

Alanında en başarılı hizmetleri sunması ile bilinen ve sunduğu öncü hizmetleri ile bölgenin en çok tercih edilen huzurevleri arasında yer alan Sultanbeyli huzurevi, yaşlı bakımında sunduğu kaliteli hizmetleri kadar, fiyat uygunlukları ile de kendinden söz ettiren bir kurumdur. Sultanbeyli huzurevi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yakınlarınızı güven içinde bize emanet etmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kartal huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara