Büyükçekmece Huzurevi

Büyükçekmece huzurevi olarak yaşlı bakımında profesyonel hizmetler sunmaya ve siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile merkezi Büyükçekmece’de bulunan huzurevimiz, tam teşekküllü kadrosu ile hizmetin en iyisini sunmaya devam ediyor. İleri yaşta olup bakımlarını tek başına yerine getirme kabiliyetini yitirmiş yaşlılar için özel bakım programları uygulayan kurumumuz, alanında en başarılı isimlerden biri olmaya devam etmektedir.

Neden Büyükçekmece Huzurevi?

büyükçekmece huzur evi odası

Doğası ve tabiatı ile İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Büyükçekmece’de hizmet veren kurumumuz, yaşlıların ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri profesyonel kadrosu ile sunarak memnuniyet verici çalışmaları ile dilediğiniz her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Yaşlı bakımı, hasta bakımı, Alzheimer bakımı, Parkinson bakımı gibi özel e hassasiyet gerektiren tüm bakım uygulamalarında beklediğinizin çok daha ötesinde hizmet kalitesi ile hareket eden kurumumuz, bölgenin en seçkin isimlerinden biridir.

Beylikdüzü Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Büyükçekmece Huzurevi Hizmetlerimiz

Yaşlı bakımında ihtiyaç duyulan tüm bakım konularında deneyimli ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden ekibimiz, aradığınız ayrıcalıkları tam tamıyla bulabileceğiniz huzur dolu bir ortamdır. Özel beslenme programı, 24 saat hemşire, sürekli ziyaret gerçekleştiren uzman doktorlarımız, yaşlıların sağlıklı bir şekilde hayatta kalmalarını sağlamaktadır.

Yaşlıların ihtiyaç duyduğu kültürel etkinlikler konusunda da en iyi şekilde hizmet veren Büyükçekmece yaşlı bakımevi ile yaşlılarımız kendilerini daha rahat hissetmektedir. Bu da onlara gösterdiğimiz ihtimam sayesinde daha da onur verici sonuçların yakalanmasını sağlamaktadır.

Parkinson Bakımı

Parkinson, yaşlı insanlarda en sık görülen rahatsızlıklardan biridir. Yaş itibari ile ileri yaşa gelmiş insanlar, kendi ihtiyaçlarını göremez hale gelirler ve bu da özel bakım gerektiren bir durum haline gelmeye başlar. Tabi ki ailelerine zaman ayırabilen ve onların ihtiyaçlarını yerine getirebilen bir yuvanın olması her zaman için en ideal olanıdır. Ancak İstanbul gibi yerlerde yaşam şartlarının zorlayıcı olmasından dolayı yaşlı insanlara yeteri kadar zaman ayırmak maalesef mümkün olmayabiliyor.

Büyükçekmece huzurevi hizmetlerimiz arasında yer alan Parkinson bakımı ile ihtiyacınız olan her zaman yaşlılarınızı bize emanet ederek onların güven içinde kalmalarını sağlayabilirsiniz. Yaşlılara karşı şefkat dolu yaklaşımları ile misafirlerini memnun etmeyi başaran ekibimi, Parkinson bakımında deneyimli kadromuz, tüm zorluklara rağmen yaşlıların hayata tutunmalarını sağlamaktadır.

Avcılar Huzuerevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Alzheimer Bakımı

Yaşlılık döneminin en zor evrelerinden biri de Alzheimer hastalığı ile karşı karşıya kalındığı dönemdir. Bu dönem de özel bakım gerektiren, ilgi ve alaka isteyen bir dönemdir. Büyükçekmece yaşlı bakımevi olarak bu konuda da misafirlerimizin ihtiyaç duyduğu bakım rutinlerini en iyi şekilde uygulayarak onların yaşama daha sıkı sarılmalarını sağlıyoruz.

Büyükçekmece Huzurevi Fiyatları

Her anlamda kaliteli hizmetleri en iyi şekilde sunan huzurevimiz, fiyatlar konusunda da esnek seçenekler sunarak ailelerin ve yaşlıların memnun kalmasını sağlamaktadır. Donanım, ekip ve diğer tüm yönleriyle en iyi sonuçları elde edebileceğiniz Büyükçekmece huzurevi her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek uzman ekibi ile hizmetinizdedir.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara