Esenyurt Huzurevi

Esenyurt huzurevi olarak misafirlerimize gösterdiğimiz ilgi ve hassasiyet, misafirlerimizin rahat etmelerini sağlamakta, huzur dolu bir alanda zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Yaşlı bakımevleri arasında bilinirlik kazanan, deneyimli bir huzurevi seçimi yapmak son derece önemlidir. Günümüz şartları, yaşlı bakımının daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Aktif çalışma hayatının olması, sürekli işle meşgul olunması, yaşlı yakınlarınızla ilgilenmenizi daha da zorlaştırıyor değil mi? Tabi bu da vicdanen rahatsız olmanıza neden oluyor. Esenyurt huzurevi, bu konuda sizi aratmayacak sıcaklıkta bir bakım üstlenerek yaşlılarınız için en iyisi olabileceğini düşündüğü tüm hizmetlerini aksatmadan sunmaya devam ediyor.

Neden Esenyurt Huzurevi?

bahçeli yaşam evi yaşlı bakımevi

Bir huzurevinden doğru şekilde hizmet alabilmek için öncelikle kurumun geçmiş deneyimi ve referans misafirlerini değerlendirmek gerekir. Bu konuda uzun zamanların tecrübesine sahip olan kurumumuz, kalite politikası yönergelerine uygun şekilde hareket eden, çok sayıda referansı bulunan bir kurumdur. Neden Esenyurt Huzurevi sorusuna vereceğimiz birçok yanıt varken en çok değerlendirmeniz gereken nedenleri sunuyoruz.

Avcılar Huzurevi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

1- Sağlık Bakımında En İyisi

Yaşlı bakımevlerinde olmazsa olmaz özelliklerin başında sağlık bakımı gelir. Yaşlı insanların hayata daha sıkı sarılabilmeleri için sürekli olarak denetim altında tutulmaları, ilaçlarının zamanında verilmesi varsa bir hastalığı özel beslenme programları ile hastane randevu ve kontrollerinin düzenli olarak yapılması gerekir. Bu konuda üzerimize düşenin en iyisini yaparak Esenyurt Huzurevi alternatifleri arasında en çok tercih edilen kurum olmayı başarıyoruz.

2- Kültürel Etkinlikler

Yaşlılar, sadece bakım ya da hastalık kontrolü için huzurevi seçmezler. Aynı zamanda huzur dolu bir ortam da olmasını isterler. Tabi ki bunun için de kültürel etkinliklerin yapıldığı, kaynaşmanın daha yoğun olduğu bir yer seçmek önemlidir. Esenyurt yaşlı bakımevi olarak tüm bu imkanları misafirlerimize sunarak onların memnun kalmalarını sağlamaktayız.

3- Alzheimer Bakımı

Yaşlı insanlarda sık görülen Alzheimer, ciddi bir bakım gerektiren ve daha da önemlisi sabır isteyen bir bakım süreci gerektirir. İstanbul şartlarında bir ailenin bir arada uzun zaman geçirmesi ve özellikle de yaşlı insanlara zaman ayrılması bir hayli zordur. Alzheimer bakımı konusunda deneyimli ve sabırlı bir ekibe sahip olan Esenyurt huzurevi ile bu konuda da içiniz rahat edecek.

4- Parkinson Bakımı

Belirli bir yaştan sonra insanlar kendi ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılamaktan aciz kalırlar. Kas ve eklem hastalıkları gibi hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına neden olan hastalıklar, yaşlıların desteğe ihtiyacını daha da arttırır. Esenyurt yaşlı bakımevi olarak bu konuda da misafirlerimiz için en iyi hizmetleri sunarak onların memnun kalmalarını sağlıyoruz.

5- Doktor Ziyareti

Huzurevlerinde en çok aranması gereken özelliklerin başında doktor ziyareti gelir. Düzenli olarak misafirlerimizin sağlık taramasını yapan, varsa bir hastalıkları gerekli tedavi yönteminin belirlenmesi için gerek hastane sevi gerekse de huzurevinde uygulanacak tedavileri belirleyerek yaşlı insanların daha sağlıklı kalmasını sağlayan Esenyurt Huzurevi, bu noktada da tercih edebileceğiniz en güvenilir yerlerden biridir.

Büyükçekmece Huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Esenyurt Huzurevi Fiyatları

Yukarıda saydığımız özelliklerden çok daha fazlasına sahip olan kurumumuz, ayrıcalıklı hizmetlerine ek olarak sunduğu hizmetlerine karşılık istediği ücretle de dikkat çekici bir adrestir. En uygun esenyurt huzurevi fiyatları sunan kurumumuz, yaşlı misafirlerinin rahatını düşünürken yaşlı yakınlarının ekonomik anlamda rahat etmelerine de katkıda bulunmaktadır.

Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuz ile iletişime geçerek yaşlı bakımevi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, güvenilir alanımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşarak yakınlarınızı güven ve gönül rahatlığı içerisinde bize emanet edebilirsiniz. Sizin için en iyisi, yakınlarınız için en huzurlu ortamı sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bakırköy huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara