Avcılar Huzurevi

Avcılar huzurevi, yaşlı bakımında deneyimli uzman ekibi ile yakınlarınıza sizi aratmayacak şekilde bakarak en iyi hizmet kalitesi ile hizmet veren bir adrestir.

Yaşlılarımız, daha fazla bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyarlar ve büyük şehirde yaşayanlar, çalışma hayatında daha aktif oldukları için yeteri kadar zaman ayıramadıkları için yaşlıların bakımı bazen ihmal edilebilir. Bu anlamda kurulan Avcılar huzurevi, profesyonel kadrosu ile yaşlı bakımevi görevini en iyi şekilde üstlenerek hizmet vermektedir.

Neden Avcılar Huzurevi?

Bir huzurevi, adı gibi huzurlu bir ortam olmak zorundadır. Yaşlıların kaldıkları bu ortamların güvenliğinden hizmetlerine kadar tüm ayrıntıları en ince esaslar düşünülerek yapılmalıdır. Kamera sistemi ile 7/24 gözetim altında tutulması, yaşlı yakınlarının istedikleri zaman yakınlarını izleyebilmeleri, huzurevinden bilgi edinmeleri gerekir. Bu doğrultuda en kaliteli hizmetleri sunan Avcılar huzurevi, beklentilerin çok daha ötesinde sunduğu kaliteli hizmetleri ile hem misafirlerini hem de misafir yakınlarını memnun etmektedir.

Profesyonel Yaşlı Bakım Hizmetleri

Yaşlı bakımevi olarak uzun zamanların deneyi ve tecrübesine sahip olan Avcılar huzurevi, 7/24 hemşire hizmeti, Alzheimer bakımı, kişiye özel beslenme programı, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Profesyonel anlamda yaşlı bakım hizmetleri sunan kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği koşullarda hizmet vermektedir. Bu da yaşlı yakınlarının güven içinde bizi tercih etmelerini etkilemektedir.

Avcılar’da En İyi Yaşlı Bakımevi

İstanbul’un Avrupa yakasının en kalabalık ve gelişmiş ilçelerinin başında gelen Avcılar, sahil kesimi olduğu için emeklilerin yoğunlukta yaşadıkları bir bölgedir. Burada hizmet anlayışında sürekli yeniliklere giderek en kaliteli hizmet sonuçlarını verme potansiyeli ile hareket eden Avcılar yaşlı bakımevi, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir kurumdur. Yılların deneyimi ve birikimi ile yaşlılara karşı davranış biçimi üzerinde eğitimli kadromuz ile hizmet vermekte olan huzurevi, gerek teknolojik açıdan gerekse de sosyo-kültürel açıdan beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir.

Avcılar’da en iyi yaşlı bakımevi listesinde yer alan kurumumuz, sürekli olarak denetlenen, haftanın belirli günlerinde misafirlerimizin gerekli sağlık kontrollerini yapması için doktorların ziyaret ettikleri bir adrestir. Yaşlı yakınlarının güven içinde bize emanet ettikleri yakınlarına gerekli ihtimamı göstererek, onlara ailelerini aratmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Arnavutköy Huzurevi

Huzurevi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Huzurevleri, yaşlıların rahat etmek, bakımlarını profesyonel kişilerden almak istedikleri ve kendilerini daha huzurlu buldukları ortamlardır. İstanbul’da çok sayıda yaşlı bakımevi olduğu için yaşlı yakınları nasıl bir kurum tercih edecekleri konusunda hem endişeli yaklaşıyor hem de titiz bir araştırma içerisine giriyorlar. Peki, huzurevi seçimi nasıl olmalıdır, nelere dikkat edilmelidir?

  1. Huzurevinin sürekli olarak kapalı devre kamera sistemi ile denetlenmesi ve yaşlı yakınlarına özel şifre verilerek yakınlarını izleyebilmeleri sağlanmalıdır.
  2. Konum olarak rahat kullanabilecekleri, dışarıdaki ihtiyaçlarını zorlanmadan temin edecekleri bir lokasyon üzerinde olmalıdır.
  3. Etkinlik ve kültürel aktivitelere daha fazla ihtiyaç duyan yaşlılar için bu imkanların sağlanması gerekmektedir.
  4. Bahçe, oturma alanları gibi özel alanların tahsis edilmiş olması gerekmektedir.
  5. Hemşire ve doktor hizmetlerinin kesintisiz şekilde verilmesi gerekir.

Yukarıda saydığımız özellikler çerçevesinde yaşlı bakımevi tercihinde bulunmanız, hem sizin güven içinde kalmanızı hem de yaşlı yakınlarınızın kendini rahat etmesini sağlamaları açısından değerlendirilmesi gereken maddelerdir.

Avcılar huzurevi olarak saydıklarımızdan çok daha fazlasına sahip bir kurum olduğumuzu söylemek istiyoruz. Hizmetlerimiz ve diğer ayrıcalıklarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yaşlılarınızı güven içinde bize emanet etmek için iletişim bilgilerinden kurumumuza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alternatif olarak Üsküdar Huzurevi hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara