Şişli Huzurevi

Uzman hekimlerimizin sürekli olarak misafirlerimizi ziyaret ettiği Şişli huzurevi, yakınlarınızın rahatı için tercih edebileceğiniz en güzel ve nezih yerlerden biridir.

Nezih ve ferah ortamlar her dönem için gerekli alanlar olsa da özellikle yaşlılık dönemlerinde bu tip yerlere daha fazla ihtiyaç duyulur. Şişli huzurevi, yakınlarına yeteri kadar zaman ayıramayan, düzenli bakım yapılması gereken yaşlılar için oluşturduğu müreffeh ve güvenilir alanı ile ihtiyaçların doğrudan karşılanmasını sağlıyor. Gönül rahatlığı ile yakınlarınız için tercih edebileceğiniz Şişli yaşlı bakımevi ile gözünüz arkada kalmaz, dilediğiniz zaman yakınlarınızı ziyaret edebilir veya kameradan izleyebilirsiniz.

Eyüp Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Huzurevi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

yaşlı bakım dış görünüş

Yaşlılık döneminin zorlu bir süreç olması, yakınlarının daha hassas davranarak ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamaları gerekir. Ancak bazı durumlarda yaşlı yakınlarının tek başına yeterli gelmeleri çok zor olur. Alzheimer hastası, Parkinson hastası ya da sürekli doktor gözetimi altında tutulması gereken kişiler için en ideal yerler huzurevleridir. Ancak huzurevi seçimi yaparken beklentilerinizi karşılayabilecek bir yer seçmeniz önemli bir ayrıntıdır. Şişli huzurevi olarak tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak yakınlarınızın daha rahat etmelerini sağlıyoruz. Peki, huzurevi seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, huzurevi seçimi nasıl olmalıdır?

Güvenilir Olması

Güvenilir bir yaşam alanının olması hayatın her döneminde önemlidir. Ancak yaşlı insanların güvenliğe daha fazla ihtiyacı olur. Reflekslerinin güçlü olmaması, bazı hastalıklara yakalandıklarında güvenilir olmayan alanlarda zaman geçirmeye elverişli olmamaları ya da hasta iseler sürekli bakım gerektirdiği için güvenilir bir yer olması son derece önemlidir. Şişli yaşlı bakımevi, tüm güvenlik önlemlerinin alındığı en nezih yerlerden biridir.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Hizmetlerinin Sürekli Olması

Sürekli hizmet de huzurevleri için önemli bir ayrıntıdır. Hemşire hizmeti, doktor hizmeti, bakım hizmetleri gibi süreklilik gerektiren hizmetlerin doğru şekilde uygulanmaması, yaşlıların kendilerini rahat hissetmelerini engeller. Bu nedenle yakınlarınız için bir yer seçimi yaparken özellikle hizmetlerinin sürekli olup olmadığından emin olmanız gerekir.

Sosyal Alanların Olması

Sosyal alanlar, yaşlı insanlar için son derece önemlidir. Hayatlarını hareket içinde geçiren insanlar, yaşlılık döneminde yaşanan durağanlığa pek alışamazlar. Bu yüzden onlar için sosyal ve kültürel etkinlik alanlarının oluşması gerekir. Şişli huzurevi, tüm bu imkanlardan çok daha fazlasını misafirlerine sağlayarak rahat bir yaşam sürmeleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Sağlık Hizmetlerinin Olması

Sağlık hizmetleri de huzurevlerinde mutlaka olması gereken hizmetler arasında yer alır. Özellikle yaşlılık döneminde sağlık sorunlarının daha sık yaşanması, sürekli olarak kontrol altında tutulmalarını gerektirmektedir. Tabi sağlık hizmetleri arasında hemşire hizmeti, doktor hizmeti, hastane randevu takibi ve refakat hizmeti gibi hizmetlerin de bulunması gerekir.

Bakım Hizmetlerinin Olması

Huzurevi seçimi yaparken bakım hizmetlerinin olup olmadığını öğrenmek de önemlidir. Bazı yaşlı bakımevi merkezlerinde bakım hizmetleri kısıtlı olarak sunulabiliyor. Bu yüzden ihtiyacınız olan bakım hizmetlerinin mutlaka olmasına dikkat ederek seçim yapmanızı öneririz. Şişli huzurevi, bakım hizmetlerinde beklentilerin çok daha ötesinde hizmetler sunan bir kurum olup bölgenin en çok tercih edilen adreslerinin başında gelmektedir.

Şişli Huzurevi Fiyatları

Huzurevi seçimi yaparken fiyatların da ne oranda olduğunu incelemek gerekir. Hem kaliteli hizmet hem de ekonomik fiyatların olduğu bir yaşlı bakımevi seçmeniz, ekonomik anlamda da işinizi kolaylaştıracaktır. Şişli huzurevi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet kalitemizi değerlendirmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara