Maltepe Huzurevi

Maltepe huzurevi, alanında uzman ekibi ile yaşlı bakımında en iyi sonuçları sunan bir adres olarak tercih edebileceğiniz güvenilir yaşlı bakımevleri arasında yer almaktadır.

Huzurevleri, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelmektedir. Belirli bir yaştan sonra insanların kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri zorlaşır. Gerek fiziki olarak gerekse de manevi açıdan zorlanmaların yaşandığı bu dönemlerde, yardımcı birilerinin olması, hayat kalitesinin artmasını da etkiler. Huzurevleri ya da diğer adıyla yaşlı bakımevleri, bu anlamda değerlendirilebilecek en iyi yerlerdir. Yakınımda huzurevi seçeneklerinin olması ise çok daha güzel sonuçlar verir. Maltepe huzurevi, adına yakışır bir şekilde hizmet veren kurumlar arasında yer almaktadır. Misafirlerine karşı gösterdiği yaklaşım tavırları ile personellerimizin memnuniyet verici hizmetler sunması, hem yaşlılarımızın hem de yakınlarımızın güvenini kazanmaktadır.

Kartal huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Maltepe Huzurevi Ayrıcalıkları Nelerdir?

bekleme alanı huzuevi

Her huzurevinin kendine göre sağladığı hizmetler vardır. Ancak doğru bir yer bulmak için daha fazla hizmetin olması gerekir. Yukarıda da değindiğimiz gibi huzurevleri, yaşlıların bakım ihtiyaçlarını gördükleri, akranları ile zaman geçirdikleri alanlardır. Dolayısıyla yer seçimi yaparken özel hizmetlerin en iyi şekilde sağlandığı alanları tercih etmek önemlidir. Maltepe huzurevi, bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz bir kurum olarak her zaman hizmet alabileceğiniz bir yerdir. Peki, huzurevinde sunduğumuz hizmetlerimiz nelerdir?

Genel Sağlık Bakımı

Sağlık bakımı, huzurevlerinde olmazsa olmaz hizmetlerden biridir. Yaşlı insanların he sağlık açısından rahat olmaları hem de kendilerini manen rahat hissedebilmeleri için öncelikle sağlık sorunlarından arınmaları gerekir. Tabi ki bu da sürekli olarak sağlık bakımı yapılmasını gerektirir. Maltepe huzurevi, bu konuda beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir.

Fizik Tedavi Hizmetleri

Yaşlı insanların hareket kabiliyeti gençler gibi olmaz. Kas ve kemik yapısının eskisi gibi sağlıklı olmaması, sürekli olarak fiziki aktiviteler içerisinde bulunmalarını gerektirir. Tabi bunu yaparken uzmanların gözetiminde yapmak önemlidir. Maltepe yaşlı bakımevi, fizik tedavi hizmetleri ile bu konuda da beklentileri en iyi şekilde karşılayan adreslerin başında gelmektedir.

Parkinson Bakımı

Parkinson, belirli bir yaştan sonra özellikle insanların hareket kabiliyetini yitirmesi olarak da değerlendirilebilir. Bu insanlar, kendi ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılamada yeterli olmazlar. Bu yüzden özel olarak hizmet almaları gerekir. Maltepe yaşlı bakımevi merkezi olarak bu konuda da misafirlerimizin ihtiyacını doğrudan karşılayarak rahat etmelerini sağlamaktayız.

Alzheimer Bakımı

Yaşlılık döneminin en zorlayıcı durumlarından biri de Alzheimer hastalığıdır. Her yaşlıda bu hastalık görülmese de genel olarak yaşın getirdiği negatifliklerden biri de budur. Alzheimer bakımı da yaşlı bakımında en zor bakımlardan biridir. Sabırlı olmayı, şefkatle yaklaşmayı ve sürekli olarak ilgi gerektiren bir durumdur. Buna ek olarak Alzheimer bakımı yapılan alanın sade ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiş olması da önemlidir. Maltepe Alzheimer bakımı konusunda bilindik ve güvenilir bir isim haline gelen Maltepe huzurevi ile tüm bu saydıklarımızdan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Yaşlı bakımında sağlık, fizik tedavi gibi hizmetlerin olması kadar kalınan yerde sosyal ve kültürel etkinliklerin bulunması da önemli bir husustur. Maltepe huzurevi olarak misafirlerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve ortamdan memnun kalabilmeleri için özel olarak oluşturduğumuz kültürel ve sosyal aktivite alanları ile yaşam kalitelerinin yükselmesini sağlıyoruz.

Maltepe Yaşlı Bakımevi Fiyatları

Her anlamda olduğu gibi fiyatlar konusunda da misafirlerimizin zorlamalarını engelleyecek fiyat politikası ile hareket eden kurumumuz, Maltepe yaşlı bakımevi fiyatları noktasında bölgenin en uygun fiyatlarını sunan adreslerin başında gelmektedir. Çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

This Post Has 2 Comments

 1. Merhabalar,

  Huzur evlerinizin fiyatlarini ogrenebilir miyim lutfen.
  Tesekkurler
  Didem ergor

 2. Sayın; Yöneticiler / Yetkililer,

  Ben size Ürdün’den ulaşıyorum, kronik bir hastalığım yoktur ve kendi ihtiyaçlarımı karşılabilirm.
  Yaşım 69 yıl .
  İyi bir huzurevde kalmayı düşünüyorum.
  Türkçem fena değil çünkü 1980’de İTÜ’den mezun oldum/ genel makine mühendisim.
  Beni müşteri olarak kabul ederseniz çok mutlu olurum.
  Fakat maliyetini öğrenmek istiyorum.
  Lütfen, cevabını alabilirsem çok memnun olurum.
  Saygılarımla ve Teşekkür ederim.

  Faysal Suleyman
  00962796665283
  [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara