Beykoz Huzurevi

Beykoz huzurevi olarak misafirlerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılarken güvenlik, sağlık hizmetleri ve gerekli olan diğer tüm hizmetler noktasında beklentilerin ötesinde sonuçlar sunmaya devam ediyoruz.

İnsan hayatının en zor olduğu dönemlerden biri yaşlılık dönemidir. Yaşlılık döneminde insanlar, daha fazla ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hem maddi hem de manevi anlamda daha fazla boşluğa düşülen bir dönem olması, büyük şehirlerin yeteri kadar ilgi göstermeyi engellemesi gibi etkenler, yaşlıların kendilerine göre huzur dolu bir ortam arayışına girmelerini etkilemektedir. Beykoz huzurevi, tüm bunları bir arada sunan ve misafirlerine gerekli ihtimamı göstererek rahat ve konforlarını tam anlamıyla sağlayan bir kurumdur.

Ataşehir Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Beykoz Huzurevi Hizmetleri

hayat yaşam merkezi

Huzurevlerinde genel olarak sunulan hizmetler vardır. Bir de bunlara ek olarak kurumların kendi bünyelerinde sunduğu özel hizmetler vardır. Özel hizmetler, kurumun yapısına, itibarına, geçmişine ve deneyimine göre değişiklik gösterebilir. Beykoz huzurevi, yılların vermiş olduğu birikim ve deneyime sahip bir isimdir. Yaşlı bakım hizmeti, yatalak hasta bakımı, sağlık hizmetleri, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi gerekli olan genel hizmetlerin yanında bir de özel olarak sunduğumuz hizmetlerimiz, misafirlerimizin memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetleri, huzurevlerinde olması gereken en temel hizmetlerden biridir. Hem daha konforlu bir yaşamın sürdürülebilmesi için hem de konukların daha rahat etmeleri için Beykoz huzurevi olarak sağlık hizmetleri noktasında beklentilerin çok daha ötesinde özel hizmetler sunarak taçlandırılmış bir hizmet anlayışı ile hitap ediyoruz.

Fizik Tedavi Hizmetleri

Fizik tedavi hizmetleri de yaşlı bakımevi merkezlerinde olması gereken önemli bir hizmet türüdür. Günümüz şartlarının insan hayatına sağladığı olumsuz etkiler yüzünden fiziksel hastalıklar daha fazla kendini gösteriyor. Bu bağlamda Beykoz huzurevi olarak sağladığımız en büyük avantajımız, alanında deneyimli uzman kadromuz ile konuklarımızın ihtiyaçlarını doğrudan karşılamamızdır.

Hemşire Hizmetleri

7/24 hemşire hizmetleri ile misafirlerimizin sağlık sorunlarını çözmede başarılı hizmetler sunan Beykoz huzurevi, beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz ve hizmetlerinden memnun kalabileceğiniz bir adrestir. Pansuman, ilaç saati hatırlatma ve ilaç verme gibi hizmetlerimiz, hemşire hizmetleri kapsamında verilmektedir.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Tesisimiz, en modern şekilde dizayn edilerek yaşlıların rahat etmeleri adına lüks şekilde tasarlanmıştır. Hizmetlerimizin daha kapsayıcı ve memnuniyet verici olması adına yaşlı misafirlerimize sunduğumuz en güzel hizmetlerimizden biri de sosyal ve kültürel etkinlik hizmetleridir. Bu hizmetimiz, misafirlerimizin kendini daha rahat hissetmelerini sağlarken yakınlarının da içinin ferah olmasını sağlamaktadır.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Bazı konuklarımızın özel olarak beslenmeleri gerekir. Şeker, tansiyon, kalp hastalığı gibi hastalıkları olan misafirlerimiz için özel beslenme programlarını uyguluyoruz. Buna ek olarak düzenli olarak ziyarette bulunan uzman diyetisyenlerimiz, beslenme programında değişiklik yapılıp yapılmayacağına bakarak personellerimizle ortaklaşa hareket etmektedir.

Beykoz Huzurevi Fiyatları

Tüm hizmetleri bir arada bulmak ve almak elbette güzeldir. Ancak bir de yakınımda huzurevi fiyatları konusunda da doğru bir araştırmanın yapılması önemlidir. Yaşlı bakım merkezi fiyatları alanında da en uygun fiyatları sunan kurumumuz, her anlamda misafirlerine ve misafir yakınlarına destek olmaktadır. Beykoz huzurevi fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, yerimiz incelemek ve yakınlarınızı güven içinde bize emanet etmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara