Sultangazi Huzurevi

Sultangazi huzurevi olarak bakım gerektiren, kendi başına ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olmayan yaşlı misafirlerimize en iyi şekilde bakım hizmetleri sunarak yaşamlarının daha kaliteli bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Zorlu hayat koşulları, yaşlılık döneminde kendini daha fazla göstermeye başlar. Bu dönemde insanlar, kendi ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeterli kalmayabilirler. Yakınlarının da zaman ayırma konusunda olması gerektiği gibi zaman ayıramamaları, hem sağlık açısından hem de rahatlık açısından yaşlı insanların hayata karşı beklentileri de azalmaya başlar. Biz, “dünün gençleri” yaşlılarımız için bugünün en iyi koşullarını bir araya getirerek Sultangazi Huzurevi olarak en iyi şekilde hayatlarını devam etmelerini sağlayarak üzerimizdeki emeklerinin haklarını bir nebze de olsa hafifletmeye çalışıyoruz.

Gaziosmanpaşa Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Sultangazi Huzurevi Hizmetleri

hayat yaşam merkezi

İstanbul’da çok sayıda huzurevi bulunmaktadır. Gerek konum olarak gerekse de sağlanan hizmetler olarak her birinin farklı hizmet seçenekleri vardır. Sultangazi huzurevi, oluşturulurken ve hizmetlerinde devam ederken mevcut huzurevi hizmetlerinin tamamını değerlendirir ve buna göre var olan eksiklikleri tamamlayarak en kaliteli hizmetlerin sunulması için gerekli çalışmaları yapar. Peki, misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimiz nelerdir?

Sağlık Hizmetleri

Sağlık hizmetleri, misafirlerimiz için en önemli hizmetlerin başında gelir. Sağlıkla yaşamaya devam etmeleri ve varsa sağlık problemleri, bunun kontrol altına alınması gerekir. Bunun için de tabi ki uzman bir ekibin olması ve sürekli sağlık sorunları ile ilgilenen bir birimin olması gerekir. Sultangazi huzurevi olarak sağlık hizmetleri konusunda olabilecek tüm eksiklikleri gidererek misafirlerimizin rahatı için her şeyin en iyisini sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

24 Saat Hemşire Hizmeti

Yaşlı bakımevi merkezlerinde hemşirenin olması ve aktif olarak günün 24 saati kurumda bulunması önemlidir. Olası bir durumda ani müdahalenin yapılabilmesi, doktora gerekli bilgilerin verilmesi gibi konular ve bunun haricinde pansuman, iğne, serum takımı gibi hizmetlerin devamlı olabilmesi için hemşire hizmeti önemli bir yer tutar. Sultangazi yaşlı bakımevi olarak bu konuda da 7/24 hizmette olan hemşirelerimizle misafirlerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Sosyal Hizmet Uzmanı

Yaşlı insanların sosyal hayattan kopmamaları, her anlamda daha sağlıklı kalmalarını etkiler. Bu konuda da yine sunduğumuz hizmetlerimiz arasında sosyal hizmetler uzmanı da bulunmaktadır. Bu sayede, misafirlerimizin kaynaşması, kendilerini yalnız hissetmemeleri ya da hayata dair beklentileri ve hayallerini özgürce kurabilmeleri sağlanmaktadır. Bu da misafirlerimizin Sultangazi yaşlı bakımevi hizmetlerimizden memnun kalmalarını etkilemektedir.

İlaç ve Tedavilerin Uygulanması

Yaşlı bakımevi merkezlerinde en önemli hizmetlerin başında ilaç ve tedavilerin uygulanması hizmeti gelir. Özellikle de sürekli ilaç kullanmak zorunda olan yaşlıların bakımlarının doğru ve zamanında yapılması gerekir. Evde tüm bunları yapmak çok zor olabileceği için yaşlılar için en ideal alanlar doğru ve güvenilir hizmetler sunan huzurevleridir. Sultangazi huzurevi, ilaç ve tedavilerin uygulanması konusunda üzerine düşenin en iyisini gerçekleştirerek misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında bölgenin en seçkin adreslerinden biridir.

Eyüp Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Sultangazi Huzurevi Fiyatları

Huzurevi hizmetleri kadar fiyatlarının ekonomik olması da önemlidir. Bu anlamda da en iyi hizmetlerle en uygun fiyatları sunan Sultangazi huzurevi ile iletişime geçmenizi öneririz. Sultangazi huzurevi fiyatları ve hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi alarak yakınlarınızı güven içinde emanet etmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara