Esenler Huzurevi

Esenler huzurevi, yaşlı bakımında profesyonel kadrosu ile dilediğiniz zaman kaliteli hizmet alabileceğiniz, ikinci eviniz konumunda bir adres olarak hizmet sunmaya devam ediyor.

Yaşlı bakımının zorlu ve sabır gerektiren bir iş olduğunun bilinci ile hareket eden kadromuz ile yakınlarınızın bakım ihtiyaçlarını doğrudan karşılayarak güven ve sağlıklı bir yaşama sahip olmalarını Esenler huzurevi ayrıcalıkları ile sunmaya devam ediyoruz. Zorlu bir dönem olmasından dolayı yaşlı bakımevi olarak üzerimize düşenden çok daha fazlasını gerçekleştirerek yakınlarınızın memnun kalmasını sizin de güven içinde olmanıza destek sağlıyoruz.

Bahçelievler huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Esenler Huzurevi Hizmetleri

huzurevi merkezi

Hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yükselterek yakınlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaya devam eden kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği kural ve kanunlara göre hareket eden bir kurumdur. Kurumumuz, müreffeh alanları, sosyal ve kültürel aktivite alanları ile yaşlı yakınlarınızın rahat edebileceği bir tesistir.

Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat denetim altında tutulan kurumumuz, düzenli olarak doktor ziyareti, 7/24 hemşire, sürekli iletişim kurabileceğiniz iletişim kanalları ile güvende kalmanızı sağlayacak özelliklere sahiptir. Alzheimer bakımı, Parkinson bakımı, yaşlı bakımı, sağlık hizmetleri gibi yaşlılık döneminin en çok ihtiyaç duyulan konularında profesyonel hizmet sunan kurumumuz, yaşlı yakınlarınızın güven içinde zaman geçirebilecekleri en ideal yerlerden biridir.

Esenler Yaşlı Bakımevi Ayrıcalıkları ile Tanışın

Yeteri kadar zaman ayıramadığınız için yakınlarınızın sağlığı, güvenliği ya da diğer kişisel ihtiyaçlarının giderilmemesinden şikayetçi iseniz Esenler yaşlı bakımevi dilediğiniz her zaman sizlere en kaliteli şekilde hizmet sunarak beklentilerinizi karşılayabilecek potansiyele sahip bir tesistir. Sosyal ve kültürel aktivitelerde istedikleri gibi zaman geçirebilecekleri alanlara sahip olan Esenler huzurevi, çevrenin en çok tercih edilen adreslerinin başında gelmektedir.

Bakırköy huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Esenler Huzurevi Ayrıcalıkları Nelerdir?

Yaşlı insanlar, daha fazla ilgi isterler. Bakımlarının en iyi şekilde yapılması, sağlıklarının ihmal edilmemesi, beslenmelerinde dikkatli olunması gereken insan sınıfı içerisinde yer alır. Elbette her insan kendi anne-babasına bakmak ister ama bazen zorlayıcı hizmetler olduğu için evlatlar yeterli gelmeyebiliyor. Bu durumda yapılabilecek en güzel şey, bakım hizmetlerini en iyi şekilde karşılayabilecek bir huzurevi bulmaktır.

Huzurevleri, eski algıların aksine, daha iyi yaşam standartlarına sahip alanlar olup yaşlılar için son derece ideal yerlerdir. Esenler huzurevi, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak aile sıcaklığında kurulmuş ortamı ile hizmet vermektedir. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarımızı değerlendirdiğinizde, gönül rahatlığı ile yaşamınızı burada sürdürmek isteyeceksiniz.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Esenler Huzurevi Fiyatları

İstanbul’da huzurevi sayısı oldukça fazladır. Devlet ve özel kurumların her geçen gün artması, özel huzurevi fiyatlarında değişikliklerin yaşanmasını etkilemektedir. Esenler huzurevi fiyatları da bu noktada etkilenmektedir. Ancak biz, misafirlerimizin her yönden rahat etmelerini sağlamak adına kurulan bir huzurevi olduğumuz için bölgenin en uygun fiyatlarını sunuyoruz. Esenler huzurevi fiyatları, hizmetlerimiz ve diğer ayrıcalıklarımız hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara