Adalar Huzurevi

Adalar huzurevi ayrıcalıklarını deneyimleyerek beklentilerinizin ötesinde bakım hizmeti almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Yaşamın zorlu dönemi olarak da kabul edilen yaşlılık dönemi, daha fazla bakım gerektiren ve hassasiyet isteyen bir dönemdir. Bu dönemde insanlar hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak kendilerini rahat hissedemezler ve direkt olarak kendileriyle ilgilenebilecek birilerine ihtiyaç duyarlar. Tabi büyük şehirlerde yaşamanın dezavantajlarından biri de yaşlılar için yeteri kadar zaman ayrılamamasıdır. Adalar huzurevi olarak sizin yerinize bakıma muhtaç ve yalnız kalmaması gereken yaşlı yakınlarınızın tüm bakımlarını en iyi şekilde üstleniyoruz.

Üsküdar Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Adalar Huzurevi?

bekleme alanı huzuevi

Huzurevi gibi insanın rahat etmesi gereken yerlerin gerek tasarım gerekse de donanım anlamında tam teşekküllü olması gerekir. Beklenen hizmet kalitesinin sunulması, yaşlı ilişkilerinde deneyimli personellerin olması gerekir. Biz, Adalar huzurevi olarak tüm bunlardan çok daha fazlasını sunan yönümüz ile misafirlerimize beklentilerinden çok daha fazlasını sağlıyoruz.

Kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetleri Bakanlığı’nın belirlediği kanunlara uygun şekilde işleyen, özel hizmetleri ayrıcalıklı kılan bir adrestir. Adalar yaşlı bakımevi olarak misafirlerimizin rahatını sağlamak ve ihtiyaçlarını tam isabetli olarak kendilerine sunmak amacıyla gerek donanımsal açıdan gerekse de fiziki açıdan sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sağlık hizmetleri, yatalak hasta bakımı, kültürel ve sosyal etkinlikler gibi huzurevlerinde aranan tüm ayrıcalıkları en iyi şekilde siz değerli misafirlerimize sunarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Huzurevinin gerçek anlamda huzur vermesi için tüm bakım ve sağlık hizmetlerine ek olarak misafirlerin konfor ve rahatlığının da düşünülerek hareket edilmesi gerekir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimizin değerli ve memnuniyet verici olması adına gerekli tüm alt yapıyı hazır hale getiren Adalar huzurevi ile yakınlarınızın güvenliğini ve konforunu en iyi şekilde sağlayacaksınız. İşte sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları…

Hemşire Hizmeti

Kurumumuzda 7/24 hizmet veren hemşirelerimiz bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir olası durumda ya da ihtiyaç anında misafirlerimizin sağlık hizmetleri zamanında karşılanmaktadır.

Sürekli Doktor Ziyareti

Adalar Huzurevi olarak misafirlerimizin sağlıklarına her şeyden daha fazla önem veriyoruz. Bu bağlamda sürekli olarak doktor ziyareti gerçekleştirilerek genel tarama ile özel muayene gerektiren misafirlerimizin gerekli sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

Hastane Refakati ve Takibi

Hastane takibi, huzurevlerinde mutlaka olması gereken hizmetlerden biridir. İhtiyacını kendi başına karşılayamayan yaşlılarımıza özel olarak refakat eden ekibimiz, hastanedeki işlerinin hem daha kısa sürede bitmesi hem de olumlu sonuç vermesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

İlaç ve Pansuman

Adalar yaşlı bakımevi olarak misafirlerimizin ilaç ve pansuman ihtiyaçlarıyla da ilgileniyoruz. Bu sayede dışarıdan ek hizmet almaya gerek kalmadan sağlık noktasında beklentileri en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu da yine Adalar huzurevi ayrıcalıkları arasında sunulan özel hizmetlerimizden bir diğeridir.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Sosyal ve kültürel etkinlikler yaşlı insanlar için son derece önemli bir konudur. Kendilerini yalnız hissetme kaygısına kapılmalarını engelleyen, insanlarla iç içe huzur dolu zaman geçirmelerini sağlayan etkinliklerimiz, TV izleme odamız ve sohbet bahçemiz ile aradıkları huzuru en iyi şekilde yakalamalarını Adalar huzurevi ayrıcalıkları ile sunuyoruz.

Adalar Huzurevi Fiyatı

Huzurevi fiyatları konusunda da sektörün öncü kurumlarından biri olmaya devam eden Adalar huzurevi ile alacağınız tüm hizmetler, en uygun fiyat politikası uygulanarak verilmektedir. Bu da hem maddi hem de manevi anlamda daha rahat etmenizi sağlayacak bir özelliktir. Adalar huzurevi fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yakınlarınız için güvenilir bir yer seçiminde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara