Beylikdüzü Huzurevi

Beylikdüzü huzurevi olarak yaşlı bakımında beklentilerin çok daha ötesinde sunduğumuz hizmet kalitesi ile her daim yanınızda olmaya, siz değerli büyüklerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yaşlılık döneminin zorlu zamanlarında ihtiyaç duyduğunuz desteği almak, bakım, sosyal ve kültürel faaliyetlerle iç içe bir ortamda kalmak için Beylikdüzü huzurevi ayrıcalıklarını değerlendirmeye sizi de davet ediyoruz. Birikim, deneyim ve tecrübemize ek olarak alanında deneyimli uzman bakıcılarımız, günün her saati hemşire hizmeti ve düzenli olarak hasta ziyareti yapan uzman doktorlarımızın yer aldığı Beylikdüzü yaşlı bakımevi ile rahat bir yaşlılık dönemi geçireceksiniz.

Avcılar Huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Neden Beylikdüzü Huzurevi?

hayat yaşam merkezi

Konum itibari ile İstanbul’un en yeni ve gelişmeye açık yerlerinden biri olan Beylikdüzü, yeşil alanları ile öne çıkan bir ilçedir. Burada yaşlı misafirlerimizin bakım ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan huzurevimiz, gerçek huzurun esintilerini en iyi şekilde siz değerli misafirlerine sağlamaktadır. Bakıma ihtiyaç duyduğunuz her ana güvenilir bir alan üzerine inşa edilmiş kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Sağlık hizmetleri, fizik tedavi hizmetleri, Alzheimer bakımı, kişiye özel beslenme programları gibi ihtiyacınız olan her şeyi bir arada bulabileceğiniz kurumumuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın mevzuatına uygun şekilde hareket eden, standartlar üstü bir adrestir.

Beylikdüzü Yaşlı Bakımevi Ayrıcalıkları ile Tanışın

İnsan hayatının en zor dönemi yaşlılık dönemidir. Bu dönemdeki insanlar daha fazla bakıma ve ilgiye muhtaçtırlar. Yakınları hayatta olmayan ya da yaşlı yakınlarına yeteri kadar zaman ayıramayanlar, çözümü güvenilir ve ayrıcalıkları ile memnun eden yaşlı bakımevlerini tercih ederler. Beylikdüzü yaşlı bakımevi, tam da bu noktada beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ayrıcalıkları ile hem sizi hem de yakınlarınızı memnun etmektedir.

Alzheimer Bakımı Beylikdüzü

Alzheimer, yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan bir hastalık türüdür. Bakımı bir hayli zor olan bu hastalık aynı zamanda ilgi ve alaka gerektirir. Tabi ki büyük şehirlerde yaşamnın negatif yönlerinden biri de sevdiğiniz insanlara yeteri kadar zaman ayıramamanızdır. Beylikdüzü huzurevi, bu konuda da sizlere destek vermektedir. Alzheimer bakımı konusunda perofesyonel bir ekibe sahip olan kurumumuz, en iyi şekilde bakım hizmetlerini sağlayarak yaşlıların memnun kalmalarını, yakınlarının da güvende olmalarını sağlamaktadır.

Beşiktaş Huzurevi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Yaşlı Bakımevi Beylikdüzü

Yaşlı bakımı, zahmetli ve sabır gerektiren bir iştir. Onlar, daha fazla kırılgan olurlar ve bir çocuk gibi ilgi beklerler. Ancak zamanın yetersizliği, şartların olumlu olmamasından dolayı aileler yaşlı insanlara karşı sorumluluklarını yerine getirme konusunda yetersiz kalabiliyorlar. Yaşlı bakımevi Beylikdüzü adresimiz, bu konuda sizlere en iyi şekilde destek veren yönleriyle sizin güveninizi kazanan ve yaşlıların da bakım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ikinci evinizdir.

Yaşlı bakımevi ayrıcalıklarını tam notta sunan ve bugüne kadar birçok misafirini konuk eden Beylikdüzü yaşlı bakımevi ile beklentilerinizi en iyi şekilde elde edeceksiniz.

Kişiye Özel Beslenme Programları

Beylikdüzü huzurevi, ayrıcalıklı hizmetlerine kişiye özel beslenme programı uygulamasını ekleyerek hizmetlerini taçlandırmaktadır. Özel beslenmesi gereken yaşlıların, uzman diyetisyenlerin önerdiği şekilde beslenmelerine riayet eden ekibimiz, bu sayede yaşlıların daha sağlıklı bir şekilde hayatta kalmalarını sağlamaktadır.

Aktivite ve Kültürel Etkinlikler

Daha fazla zaman geçirerek sosyal hayattan kopmak istemeyen yaşlılarımız için özel olarak oluşturduğumuz kültürel ve sosyal faaliyet alanları ile bu isteklerini de en iyi şekilde yerine getiren Beylikdüzü Huzurevi, adı gibi huzurlu ortamlara sahip bir kurumdur. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinden kurumumuz ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, sevdiklerinizi güven içinde bize emanet edebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz için çok nedeniniz var.

Bakırköy Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara