Bağcılar Huzurevi

Bağcılar huzurevi, yaşlı bakımında profesyonel ve deneyimli ekibi ile en iyi şekilde bakım hizmeti sunan ve bölgenin en çok tercih edilen adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Neden Bağcılar Huzurevi?

İnsan hayatı genel olarak; bebeklik, çocukluk, gençlik ve yaşlılık olmak üzere 4 evre üzerindedir. Bu evrelerden bebeklik ve yaşlılık dönemi, en çok bakıma ihtiyaç duyulan dönemdir. Bebeklik döneminde ebeveynlerin verdiği destek ve eğitim ile hayata tutunan insanlar, zamanla olgunlaşırlar, gençleşir ve yaşlılık evresine girerler. Yaşlılık evresindeki insanların en çok ihtiyaç duydukları şeyler; huzurlu bir ortam, yakın bir arkadaş çevresi, sorunlarını dinleyecek sabırlı kişilerdir. Kabul edersiniz ki İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşlılara yeteri kadar zaman ayırmak bir hayli zor olur ve bu yüzden kurulan özel huzurevleri, yaşlılar için en ideal yerler olarak kabul edilirler.

Bağcılar huzurevi olarak uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip personellerimizle yaşlı bakımında beklentilerin çok daha ötesinde hizmetler sunarak sizi ve yakınlarınızı memnun etmeye devam ediyoruz. Bağcılar yaşlı bakımevi, gerekli tüm donanıma sahip, teknolojiyi yakından takip ederek kurumuna entegre eden, özverili çalışmaları ile tercih edilen bir kurumdur. Güven içinde yaşlı yakınlarınızı emanet edebileceğiniz Bağcılar huzurevi, sizin için de huzurun kaynağı olacak.

İlginizi Çekebilir: Avcılar Huzurevi

Bağcılar Yaşlı Bakımevi Hizmetleri Nelerdir?

Yaşlı insanlar, hastalıklara daha yatkın olurlar, kırılgan olurlar ve karşısındaki insan ya da insanların onlara karşı daha hassas davranmalarını isterler. Yaşlı bakımevi olarak Bağcılar bölgesinde hizmet verdiğimiz kurumumuz, bu anlamda beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan bir adrestir. Bağcılar yaşlı bakımevi, yaşlılarla iletişim konusunda deneyimli ve uzman ekibi ile 7/24 destek hizmetleri sağlamaktadır. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

1- Fizik Tedavi

Yaşın ilerlemesi ile birlikte insanların fiziki aktivitelere daha fazla ihtiyacı olur. Özellikle de eklem, kas rahatsızlığı yaşayan insanların buna daha fazla ihtiyacı vardır. Bağcılara yaşlı bakımevi, alanında uzman fizyoterapistlerle hizmet veren bir kurumdur.

2- Sağlık Hizmetleri

Bakım noktasında daha hassas davranılması gereken yaşlı sınıfı ile özel olarak ilgilenilmesi gerekmektedir. Bağcılar huzurevinde görevli hemşirelerimiz, yaşlı bakımında sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesini sağlayarak ihtiyaçlarını doğrudan temin etmektedir.

3- Yaşlı Bakımı

Yaşlı bakımı, gerçek anlamda zorlayan ve özel bir hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Yaşlı yakınlarının gerek zaman bulamamalarından gerekse de yoğun iş temposu yüzünden gerekli hassasiyeti gösterememeleri, huzurevi ihtiyacını doğurmaktadır. Doğru hizmeti en ince ayrıntılarına dikkat ederek sunan Bağcılar huzurevi, yaşlı bakımı konusunda birikimli uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

4- Kişiye Özel Beslenme Programı

Belli hastalığı olan yaşlıların özel olarak beslenmeleri gerekir. Uzman diyetisyenlerin gözetiminde, beslenme programına uygun şekilde beslenmelerini sağlayan Bağcılar huzurevi, bu yönüyle de bölgenin en çok tercih edilen adreslerinin başında gelmektedir.

5- Parkinson Bakımı

Genel olarak 60’lı yaşlardan sonra ortaya çıkan Parkinson hastalığı, kişinin hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına denir. Bu da çok özel bir bakım gerektiren bir hastalıktır. Bağcılar yaşlı bakımevi olarak bu alanda da uzman personellerimiz ile yaşlılar için özel hizmetler sağlayarak kendilerini daha rahat hissetmelerine olanak sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Arnavutköy Huzurevi

Yaşlı Bakımevi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Yaşlı bakımevi seçerken özellikle personellerin ne kadar tecrübeli olduklarına dikkat edilmelidir.
  • Huzurevi lokasyonunun şehre yakın bir noktada, ihtiyaçların kolay karşılanabileceği bir güzergahta olması gerekir.
  • Huzurevi görevlilerinin yaşlılara karşı sorumluluklarını doğru şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir.
  • Huzurevinin 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile denetlenerek yaşlı yakınlarının istedikleri zaman yakınlarını izleyebilmeleri için olanak sağlanmalıdır.
  • Kültürel etkinlikler ve çeşitli aktiviteler için huzurevinin donanımlı olması gerekir.

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara