Pendik Huzurevi

Pendik huzurevi olarak misafirlerimizin konfor ve rahatına dair her şeyin en iyisi olması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Huzurevi, insanların yaşlılık dönemlerinde daha rahat etmelerini sağlamak amacıyla taşındıkları yeni evleri olarak değerlendirilebilir. Yaşlı bakımevi olarak da adlandırılan bu yerler, hastanelerden farklı bir ortamdır. Burada, sadece sağlık bakımı hizmetleri değil aynı zamanda kişilerin konforlu yaşamına dair de hizmetler sunulur. Sosyal ve kültürel etkinliklerin zengin olduğu, bakım konusunda deneyimli personellerin bulunduğu Pendik huzurevi, adı gibi huzurlu bir ortama ev sahipliği yapmaktadır. Yaşlılarımız için her şeyin en iyisini düşünerek tasarladığımız konaklama merkezimiz, rahatınızı sağlayacak ayrıcalıkları ile her zaman yanınızda.

Kartal huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Pendik Huzurevi?

Huzurevleri, yaşam maliyetlerini düşürmekten, hasta bakım hizmeti almaya kadar birçok insan ihtiyacının karşılandığı yerdir. Huzurevi seçerken sadece sağlık ya da bazı hizmetlerin bulunduğu kısıtlı yerler yerine, kapsamlı hizmet veren ve verdiği hizmetleri ile memnun edici sonuçlar sunan bir kurumun tercih edilmesi önemlidir. Pendik huzurevi, bu konuda beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz, insan ve yaşama dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir adrestir. Sunduğumuz hizmetlerimiz, misafirlerimize gösterdiğimiz ihtimamlı yaklaşım tarzı sayesinde, rahat bir soluk, uzun süreli yaşam keyfi sürebilirsiniz.

Pendik Huzurevi Hizmetleri

Hizmetlerimizin kaliteli olması adına gerek teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kurumumuza entegre etme noktasında gerek personellerimizin eğitilmesi noktasında üzerimize düşenin en iyisini sergilemeye ve bu kapsamda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

Fizik Tedavi

Huzurevlerinin hastane ortamlarından daha farklı olduğunu söylerken, aynı zamanda hastane hizmetlerinin de sunulduğu alanlar olduğunu eklememiz gerekir. Yaşlı insanların en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri de fizik tedavi hizmeti alabilecekleri bir yerdir. Pendik huzurevi olarak bu imkanı sunuyor ve bu sayede misafirlerimizin daha rahat etmelerini sağlıyoruz.

Sağlık Bakımı

Bize gelen misafirlerimiz, her anlamda rahat ediyorlar. Çünkü sağlık hizmetlerimizde görevli olan personellerimiz, 7/24 hizmet sunarak olası bir durumda müdahale ediyorlar. Sadece bununla da sınırlı değil tabi. Aynı zamanda misafirlerimizin sürekli sağlık taramasından geçmeleri için hemşirelerimiz sürekli olarak kurumumuzda hizmet vermektedir.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Bazı yaşlılar, her yemeği yiyemezler. Gerek yaşadıkları hastalıklardan dolayı gerekse de farklı özel durumlarından dolayı özel olarak beslenmeleri gerekmektedir. Bu konuda da en iyi hizmetleri sağlayan Pendik yaşlı bakımevi, özel beslenme programları sunarak misafirlerinin bu konuda da rahat etmelerini sağlamaktadır.

Alzheimer Bakımı

Alzheimer bakımı, özen ve ciddiyet gerektiren bir bakım türüdür. Bu alanda uzman olan personellerimiz ile Alzheimer hastası misafirlerimize özel bir ilgi göstererek onların hayata daha sağlıklı şekilde tutunmalarını sağlıyoruz.

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Bu hizmet, huzurevimizin bölgenin en kaliteli ve en seçkin isimlerinden biri olmasını sağlamaktadır. Özel olarak oluşturduğumuz alanlarda, misafirlerimiz günlerini en rahat şekilde değerlendirirken sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak yaşama daha sıkıya bağlanma isteği duymaya başlıyorlar.

Pendik Huzurevi Fiyatları

Huzurevi seçerken sadece hizmetlerine odaklanmak yanlıştır. Aynı zamanda alınan hizmetlerin uygun fiyata olmasına da dikkat etmek gerekir. Pendik huzurevi fiyatları konusunda bölgenin en uygun fiyatlarını sunan kurumumuz, her yönüyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maltepe huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara