Güngören Huzurevi

Güngören huzurevi ayrıcalıklarını deneyimlemek ve güvenilir bir şekilde yakınlarınızı bize emanet etmek için iletişime geçebilirsiniz.

Yaşamın en zorlu dönemlerinden olan yaşlılık dönemlerinde doğru şekilde bakım yapılmadığında, sağlık kontrollerinin düzenli ve zamanında yapılmaması halinde yaşam kalitesinde ciddi anlamda düşüşler yaşanmaya başlar. Büyük şehirlerde aileye zaman ayırmak biraz daha zordur özellikle de daha fazla ilgi gerektiren yaşlılar için yeteri kadar zaman ayırmak çok daha zordur. Bu yüzden Güngören huzurevi gibi güvenilir ve yaşlı yakınlarınızı emanet edebileceğiniz bir yer bulmanız gerekiyor.

Bahçelievler Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Huzurevi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Huzurevi seçerken gerçekten de huzur veren bir yer olması en önemli detaydır. Netice itibari ile gençlik dönemlerinde sizlere en iyi şekilde bakan, sizden bir şey eksiltmeyen ebeveynlerinize bakma sırası şimdi size. Tabi ki onların yaşadıkları gençlik döneminde aileye zaman ayırmak daha kolaydı, günümüz şartlarında ise bunu söylemek çok da mümkün olmuyor. Bu yüzden onlar için bakımlarını en iyi şekilde yapacak, sağlık kontrollerini düzenli olarak gerçekleştirecek, varsa özel beslenme programı, ona riayet edecek yardımcıların bulunduğu huzurevi bulmak daha doğru olacaktır. Yakınımda huzurevi arıyorsanız, bu konuda güven içinde tercih edebileceğiniz Güngören huzurevi, ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabilecek bir yerdir. Peki, huzurevi seçimi nasıl olmalıdır?

1- Bilindik Bir Marka Olmalıdır

Çok sayıda huzurevinin bulunduğu İstanbul’da doğru bir adrese ulaşmak bazen zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmenin ve güvenilir bir yaşlı bakımevi bulmanın en kolay yolu, bilindik bir markanın kuruluşu olmasına dikkat etmektir.

2- Yaşam Alanlarının Geniş Olması

Yaşam alanları, yaşlılar için çok büyük yer gerektirmese de aktivite, ibadet yeri, sosyal ve kültürel alanların bulunduğu bir yaşam alanının olması, daha rahat şekilde hayatlarını devam ettirebilmeleri için önemlidir. Huzurevi seçerken bu özelliğe de dikkat ederek seçim yapmanız, daha sağlıklı olacaktır.

Huzurevi mi Arıyorusunuz?

Aradığınız huzurevini Sosyal Hizmet Uzmanlarımızın danışmanlığı ve referansı ile bulmak için arayın...

3- Hasta Bakımı Hizmeti

Hasta bakımı hizmeti her dönem gerekli bir hizmettir. Fakat yaşlılık döneminde buna daha fazla ihtiyaç duyulacağı bir kesinliktir. Yaşlı bakımevi seçerken hasta bakım hizmetinin olup olmadığını mutlaka değerlendirmeniz gerekir. Alanında uzman hemşirelerin 24 saat faaliyette oldukları huzurevleri, yaşlı yakınlarınız için daha ideal alanlar olarak değerlendirilebilir.

4- Alzheimer Bakımı

Yaşlı insanlarda sık görülen rahatsızlıkların başında Alzheimer hastalığı gelmektedir. Bu yönde huzurevi seçimi yaparken mutlaka bu hizmetin sağlanıp sağlanmadığını öğrenmeniz Alzheimer bakımı konusunda deneyimli personellerin yer alıp almadığını mutlaka araştırmalısınız.

5- Parkinson Bakımı

Alzheimer kadar dikkat ve sabır gerektiren yaşlı bakım hizmetlerinden biri olan Parkinson, hareket kabiliyetinin kaybedildiği dönemlerde yaşlıların en çok ihtiyaç duydukları bakım türlerinden biridir. Huzurevi seçimi yaparken bu hizmetin olup olmadığını sormanız ve bu alanda deneyimli personellerin olup olmadığını da mutlaka öğrenmeniz gerekir.

Güngören Yaşlı Bakımevi Fiyatı

Yaşlı bakım evi fiyatları, kurumun bulunduğu semte, konuma ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. En iyi hizmetleri sunan ve aynı zamanda en uygun bakım ücretlerini sunan Güngören huzurevi, her anlamda huzurlu kalmanızı sağlayacak yönleri ile dilediğiniz her zaman hizmetinizdedir. Güngören huzurevi fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak, kurumumuzun hizmet kalitesini değerlendirmek ve diğer ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara