Tuzla Huzurevi

Tuzla huzurevi, yaşlı bakımında deneyimli uzman kadrosu ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan adreslerden biridir.

Yaşlı bakımevleri, kendi başına hareket edemeyecek ya da sürekli bakıma ihtiyaç duyan belirli yaşın üstündeki insanların tercih ettikleri yerlerdir. Huzurevleri, sadece bu amaçla da kullanılmazlar elbette. Yalnızlıktan sıkılmış, yeni bir ortam arayışı içinde olanların da tercih ettikleri yerlerdir. Tuzla’da en iyi huzurevleri arasında yer alan kurumumuz, her anlamda yaşlıların ihtiyacını karşılayan ve en iyi şekilde zaman geçirmelerine olanak sağlayan bir kurumdur. Yakınlarınız için bir yer seçerken aradığınız tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz Tuzla huzurevi, güvenilir ve özverili çalışma prensipleri ile aradığınızı bulabileceğiniz en ideal yerdir.

Pendik huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Tuzla Huzurevi?

hayat huzurevi

Tuzla huzurevi, öncelikle insan güvenliğine önem veren yönleri ile bölgenin en çok tercih edilen adreslerinin başında gelmeyi başarmış bir kurumdur. Sunduğumuz hizmetlerimizin yaşlı ve yaşlı yakınlarını memnun edici şekilde olması ise ayrıca tercih edilmesi için önemli bir etken oluşturuyor. Sağlık bakımı, fiziki tedavi hizmeti, kişiye özel beslenme programı gibi birçok huzurevi bakım ihtiyacını doğru şekilde karşılayan kurumumuz, hizmetlerinin kaliteli olması adına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlediği kurallara göre hareket etmektedir.

Tuzla Yaşlı Bakımevi Hizmetleri

Yaşlılar, bizim için önemlidir. Onların rahat etmesi, misafirperverliğimizden memnun kalmaları için gerekli olan her şeyi sunuyoruz. Hizmet kalitesi, sosyal ve kültürel aktiviteler ve diğer tüm ayrıntılarımızla beklentilerin ötesinde hizmet sunan kurumumuz, bu özellikleri ile bölgenin en çok tercih edilen isimlerinden biri olmayı başarıyor. Sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

Fizik Tedavi Hizmeti

Fizik tedavi hizmeti ile Tuzla huzurevleri arasında en çok tercih edilen kurum olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Alanında başarılı uzman personellerimizin sunduğu fizik tedavi hizmetleri, doktor gözetimi altında verildiği için güvenilir sonuçlar vermektedir.

Sağlık Bakımı

Yaşlı insanların genç insanlara göre daha fazla bakıma ihtiyaçları olur. Özellikle de sağlık bakımı konusunda üzerlerinde daha fazla durulması gerekir. Tuzla huzurevi olarak misafirlerimizin sağlık bakımında beklediklerinden çok daha fazlasını sağlayarak memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Kişiye Özel Beslenme Programı

Hizmetlerimizin kaliteli olması açısından kurumumuza düzenli olarak gelen uzman diyetisyenler, özel olarak beslenmesi gereken misafirlerimiz için diyet listesi hazırlamaktadır. Bu liste, yemek işleri ile ilgilenen birimimize aktarılır ve bu ekibimiz, özel beslenme programına riayet ederek yaşlı bakımında en iyisinin olmasını sağlar.

Kültürel Etkinlikler

Yaşlıların kendilerini rahat hissedebilmeleri için sadece sağlık ya da genel hizmetlerin olması yeterli olmaz. Aynı zamanda vakit geçirebilecekleri ve üzerinde uğraşabilecekleri bir şeylerin de olması gerekir. Tuzla huzurevi, bu konuda da gerekli alanları ve aktiviteleri tahsis ederek daha güzel zaman geçirilmesini sağlamaktadır.

Tuzla Huzurevi Fiyatları

Hizmet kalitesini en iyi seviyeye çıkartma noktasında yaptığımız çalışmalarımıza ek olarak fiyatlar konusunda da en iyi fiyatları sağlamaktayız. Tuzla en uygun huzurevi fiyatı aramasında en iyi sonuçları veren kurumumuz, bölgenin en seçkin adreslerinden biri olmayı sürdürmektedir.

Yakınlarınız için güvenilir ve uygun fiyatlı bir huzurevi bulmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden arayarak Tuzla huzurevi fiyatları ve diğer ayrıntılar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kartal huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara