Özel Yaşlı Bakımevi Fiyatları

Özel yaşlı bakımevleri, günümüzün en çok aranan alanların başında gelmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların yaşlı yakınlarına yeteri kadar zaman ayıramamaları, güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyat veren bir kurum arayışına girmelerine neden oluyor. Özel yaşlı bakımevi fiyatları; kurumun sunduğu hizmetlere, konumuna, personel deneyimi gibi birçok yönüne bakılarak belirlenmektedir.

Özel Yaşlı Bakımevleri İstanbul

İstanbul, büyük ve sürekli işle hemhal olunması gereken bir yerdir. Hem ekonomik açıdan ayakta kalabilmek hem de kişinin yaşam standartlarını yükseltebilmesi için çalışması gerekir bu şehirde. Ancak tüm bu etkenler bir araya geldiğinde, bakıma muhtaç olan yaşlılar, hasta olan yaşlılar ya da kendi başına ihtiyacını karşılayamayacak durumda olan yaşlılar göz ardı edilebiliyor. Bu da tabi ki sosyal yaşantı başta olmak üzere sağlık, psikolojik sorunlar gibi bir takım şeylerin meydana gelmesini etkiler. Bu yüzden özel yaşlı bakımevi İstanbul seçeneği, aranan bir konu haline geliyor.

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile Büyükçekmece merkezinde kurulan yaşlı bakımevi, tüm İstanbul geneline sunduğu hizmetleri ile yaşlı misafirlerinin memnun, yakınlarının ise güvende kalmalarını sağlamaktadır. Özel yaşlı bakımevi fiyatları konusunda da en uygun fiyatları sunan kurumumuz, beklentilerin ötesinde hizmet ayrıcalıkları ile ihtiyacınızı doğrudan çözebileceğiniz bir yerdir.

2022 Yaşlı Bakımevi Fiyatları

Yeni dönemde her şeyde olduğu gibi bakımevlerinde de fiyatların arttığı görülmektedir. 2022 yaşlı bakımevi fiyatları, enflasyon ve hizmetlerde gidere tabii tutulan mallardan dolayı ciddi oranda etkilenmiş görünüyor. Yine de tüm bunlara karşın İstanbul’da en uygun yaşlı bakımevi fiyatları sunan kurumumuz, misafirlerinin maddi ve manevi açıdan rahat etmelerini sağlamaktadır.

2022 yaşlı bakımevi fiyatları hakkında bilgi almak ve yakınlarınızı güven içinde bize emanet etmek için iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Özel Yaşlı Bakımevi Hizmetleri Nelerdir?

Fiyat araştırması yaparken bir diğer ayrıntı olan hizmetler konusunda da ciddi bir araştırma içerisine girmeniz gerekiyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi yaşlı insanların bakımları daha zordur ve ciddiyet gerektiren bir iştir. Bu yüzden hizmet alacağınız yerden uygun fiyat alsanız bile hizmet kalitesi hakkında ayrıntılı bilgilere de ulaşmanız gerekir. Kurumumuz, yaşlı bakımevi fiyatları konusunda en uygun fiyatları sunduğu gibi hizmet noktasında da en iyi hizmetleri sunmaktadır. Peki, hizmetlerimiz nelerdir?

Fizik tedavi: yaşlı bakımevinde sunduğumuz fizik tedavi hizmetleri ile misafirlerimiz daha sağlıklı kalabiliyorlar.

Sağlık Hizmetleri: Misafirlerimizin sürekli kullandıkları ilaçları zamanında kullandırma, hemşire ve düzenli doktor hizmeti, misafirlerimizin sağlıklı kalmalarını etkilemektedir.

Yaşlı Bakımı: Bazı yaşlı misafirlerimiz, kendi temel ihtiyaçlarını karşılayamazlar. Bu konuda onlara destek olan ekibimi, en iyi şekilde bakımlarını üstlenmektedir.

Kişiye Özel Beslenme Programı: Diyetisyen ya da doktor önerisi alarak beslenme programına tabii tutulan yaşlılarımızın beslenme programlarına riayet ederek sağlıklı kalmalarını sağlıyoruz.

Parkinson Bakımı: Hareket kabiliyetini yitiren yaşlılarımıza özel destek sunduğumuz huzurevimizde, Parkinson bakımı yaparak daha sağlıklı kalmalarını sağlıyoruz.

Alzheimer Bakımı: Bir diğer adıyla unutkanlık hastalığı olarak da nitelendirilen bu durumdaki yaşlılarımıza karşı sevecen ve sabırlı ekibimiz ile en iyi şekilde bakım hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul’da Güvenilir Yaşlı Bakımevi

İstanbul’da yakınlarınızı emanet edebileceğiniz hem uygun fiyatları hem de güvenilir bir bakımevi arayışı içerisinde iseniz yılların birikim ve deneyimine sahip olan kurumumuzun iletişim bilgilerinden ulaşarak yaşlı bakımevi fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizin ve sevdiklerinizin güveni ve rahatı için elimizden gelenin en iyisini en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Hemen Ara