Ümraniye Huzurevi

Ümraniye huzurevi, yaşlı bakımında gösterdiği özverili çalışmaları ile bölgenin en seçkin isimlerinden biri olmayı sürdürüyor. Sunduğumuz hizmetlerimizi kapsayıcı ve memnuniyet verici olması, tercih edilmemizde önemli bir yere sahiptir.

Günümüz koşullarında huzurevleri, yaşlıların en çok tercih ettikleri yerler olmaya devam ediyor. Özellikle de özel yaşlı bakımevlerinin kurulması, eski kötü izlenimin kalkmasını etkilediği için de ayrıca tercih edilmektedir. Tabi ki yine de huzurevi seçerken dikkatli hareket etmek, hizmet kalitesini değerlendirmek ve buna göre karar vermek önemlidir. Ümraniye huzurevi, tüm yönleriyle misafirlerinin memnun kalmasını sağlayan özel bir kuruluş olup fiyat politikası ve hizmet kalitesinde sürekli üst seviyelere yükselmeyi başaran bir isimdir.

Üsküdar huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Ümraniye’de En İyi Huzurevi

Yaşadığınız bölgede hizmet kalitesi ile kendinden söz ettiren bir huzurevi ile yakınlarınızın güvenliğini ve en iyi şekilde bakımlarının yapılmasını sağlamanız önemli bir ayrıntıdır. Yakınımda yaşlı bakımevi aramalarında kalite detaylarını ön planda tutan, sağlık bakımı, yatalak hasta bakımı, fiziki tedavi hizmeti, Alzheimer bakımı, Parkinson bakımı gibi hizmetleri alanında deneyimli uzman kadrosu ile sunan bir huzurevini tercih etmeniz önemlidir. Ümraniye huzurevi, saydığımız bu özelliklerinden ve hizmetlerden çok daha fazlasını bir arada sunan, bölgenin en seçkin adreslerinden biridir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizin daha kapsayıcı olması için gerek teknolojiyi yakından takip ederek kurumumuza entegre etme noktasında gerekse de personellerimizin eğitimini sağlayarak misafirlerimize karşı daha hassas ve doğru yaklaşım tarzı benimseme noktasında beklentilerin çok daha ötesinde sonuçlar sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

Kültürel Etkinlikler

Ümraniye huzurevi, misafirlerinin rahat etmesini sağlamak adına kültürel etkinliklere ağırlık veren bir kurumdur. Sosyal ve kültürel aktiviteler, yaşlıların diğer akranları ile daha güzel zaman geçirmelerini sağlar, hayata daha enerjik ve pozitif yaklaşmalarını etkiler ve böylelikle huzurevinde geçirdikleri zamanlar daha kaliteli bir hale gelir.

Sağlık Bakımı

Huzurevimiz, sağlık bakımı alanında deneyimli personelleri ile yaşlı bakımını gerçekleştirmektedir. 24 saat aktif hizmet veren hemşirelerimiz, düzenli ziyarete gelen doktor ekibimiz, diyetisyenlerimiz ve diğer sağlık birimi ekibimiz, misafirlerimizin genel sağlık durumlarını kontrol ederek gerektiğinde tedavi yöntemi belirlemektedir.

Yatalak Hasta Bakımı

Hizmetlerimizin daha kaliteli ve kapsayıcı olması açısından sürekli olarak yeniliklere giren Ümraniye yaşlı bakımevi, yatalak hasta bakımı konusunda da ideal ve en çok tercih edilen adreslerden biridir. Yatalak hasta bakımı konusunda deneyimli bir kadro ile hizmet veren kurumumuz, doktorların önerileri eşliğinde hizmet sağlamaktadır.

Alzheimer Bakımı

Özel bir bakım gerektiren ve çok ciddi bir hastalık durumu olan Alzheimer, düzenli olarak kontrol altında tutulması gereken özel bir durumdur. Yaşlılık döneminde sık görülen bir hastalık olması, özel bakım noktasında doğru hareket etmeyi gerektirir. Alzheimer bakımı konusunda da uzman kadroya sahip olan Ümraniye huzurevi ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Parkinson Bakımı

Parkinson hastalığı da Alzheimer bakımı gibi özenli bakım gerektiren bir durumdur. Bu konuda uzman doktorlarımızın önerdikleri şekilde bakım hizmeti sağlayan Ümraniye huzurevi, hareket kabiliyetini yitirmiş misafirlerimize hassas şekilde davranarak hayata tutunmalarını sağlamaktadır.

Ümraniye Yaşlı Bakımevi Fiyatları

Her anlamda misafirlerimize ve yakınlarına destek olmaya devam ettiğimiz kurumumuzda, fiyatların uygun olması için de gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ümraniye yaşlı bakımevi fiyatları konusunda bölgenin en uygun fiyatlarını sunan kurumumuz, seçkin özel kadrosu ile beklentilerinizi elde edebileceğiniz ayrıcalıklı bir kuruluştur. Ümraniye huzurevi fiyatları hakkında bilgi almak ve yakınlarınız için ideal bir yer seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik huzurevi hakkında bilgi almak için tıklayın

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara