Ameliyat Sonrası Bakım

Ameliyat sonrası bakım, özellikle yaşlı insanlar için önemlidir. Ameliyatın başarılı sonuç verebilmesi için operasyon sonrasında alınacak önlemler ve bakımda dikkat edilmesi gerekenler, sürecin daha sağlıklı şekilde tamamlanmasına katkıda bulunur. Bu yüzden ameliyat sonrası bakım konusunda yeteri kadar yakınlarınızla ilgilenemeyeceğinizi düşünüyorsanız, yaşlı bakımevi ayrıcalıklarımızdan yararlanarak hizmet alabilirsiniz.

Ameliyat Sonrası Bakım Neleri Kapsar?

büyükçekmece huzur evi odası

Günlük yaşam aktivitelerinin düzene oturabilmesi için zor ya da kolay geçen ameliyatlardan bir süre sonra hastanın dinlenmesi gerekir. Fakat dinlenmek tek başına operasyonun başarılı geçmesi için yeterli değildir. Buna ek olarak cerrahi operasyon sonrasında doktor, hemşire, fizyoterapist ve hasta  bakıcı hizmeti gibi ek hizmetlerin de verilmesi gerekir. Bu konuda deneyimli olan kurumumuz, yakınlarınızın bakımını en iyi şekilde gerçekleştirerek operasyonun daha verimli geçmesini sağlamaktadır. Peki, ameliyat sonrası bakım neleri kapsar?

1- İlaç Hatırlatma ve İlaçların Verilmesi

Bir cerrahi operasyonun başarılı geçebilmesi için ameliyat sonrasında ilaçların düzenli ve doğru zamanda alınması gerekir. Kurumumuz, bu alanda başarılı personelleri ile yakınlarınıza günlük ilaç hatırlatması yaparak ilaçlarının alınması konusunda yardımcı olur.

2- Serum Takma ve Çıkarma

Her ameliyat, hastanede geçirilen bir süre gerektirmeyebilir ama operasyonun başarılı şekilde tamamlanabilmesi için ilaçlı tedavi devam eder. Bu tedavi süreci içerisinde serum takma ve çıkarma önemli bir yere sahiptir. Kurumumuz, yaşlı yakınlarınıza bu konuda da yardımcı olmaktadır.

3- Pansuman ve Yara Bakımı

Açık ameliyatlar sonrasında pansuman ve yara bakımı, ameliyatın daha kısa sürede başarılı sonuç vermesini etkiler. Evde yeteri kadar zaman ayıramayacağınızı düşünüyorsanız, kurumumuz ile iletişime geçerek bu alanda destek alabilirsiniz. 7/24 görevli hemşirelerimiz, yakınlarınıza bakma konusunda en iyisini sunmaktadır.

4- Hareket ve Egzersiz Rutini

Ameliyat sonrası bakım hizmetleri arasında yer alan hareket ve egzersiz rutini de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu hizmet sayesinde ameliyat geçirmiş yaşlı misafirlerimiz daha kısa sürede toparlanabilmektedir.

5- Hastane Randevularına Eşlik Etme

Yaşlı bakımevi hizmetlerimiz arasında yer alan hastane randevularına eşlik etme ayrıcalığı ile yakınlarınızın kontrol ve takiplerini düzenli şekilde yaparak operasyonun daha sağlıklı geçmesini sağlıyoruz.

Yukarıda saydığımız hizmetlerden çok daha fazlasını yakalayabileceğiniz kurumumuz, temizlik, hijyen, yaşlı bakımında kalite standartları ve diğer tüm olması gereken koşullara riayet eden bir kurumdur. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz aynı zamanda en uygun yaşlı bakımevi fiyatları konusunda destek alabileceğiniz kurumumuz, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isimdir.

Ameliyat Sonrası Bakım Neden Önemlidir?

Özellikle yaşlı insanlarda ameliyat sonrası bakımın doğru şekilde uygulanması son derece önemlidir. Çünkü hastalık geçiren ve üzerine cerrahi operasyon geçirmek zorunda kalan hastaların iyileşme süreci, tamamen operasyon sonrasında gösterilen hassas bakıma bağlıdır. Bu yüzden doğru ve zamanında bakımların uygulanması oldukça önemlidir.

Yaşlı bakımevi olarak hizmet verdiğimiz kurumumuz, uzun yılların birikim ve deneyimine sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. Bu sayede emanet ettiğiniz yakınlarınızın güveni ve sağlıkları da aynı şekilde teminimiz altında yar alıyor. Ameliyat sonrası bakım hizmetlerinde aradığınız sonuçların en iyisine ulaşmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden kurumumuza ulaşabilir, detaylı bilgi alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ameliyat Sonrası Bakım Fiyatları

İstanbul’da çok sayıda yaşlı bakımevi bulunmaktadır. Her birinin verdiği fiyat ve sundukları hizmetler farklıdır. Yılların birikimi ile hizmet verdiğimiz kurumumuz, hizmet kalitesi ve uyguladığı fiyat politikası ile beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunan ayrıcalıklı bir adrestir. Ameliyat sonrası bakım fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara